041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

آموزش برنامه نویسی پایتون در تبریز

آموزش برنامه نویسی پایتون در تبریز

امروزه برنامه‌نویسی پایتون یکی از پرکابردترین زبان‌‌های برنامه‌نویسی است که در کاربرد‌‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌‌گیرد.

برنامه‌نویسی پایتون نسبت به خیلی از زبان‌‌های برنامه‌نویسی ساده‌تر بوده و برای شروع برنامه‌نویسی انتخاب مناسبی است. همچنین جامعه برنامه‌نویسی‌های پایتون، بسیار پویا و در حال گسترش است و در هر زمینه‌ای کتابخانه‌‌های آماده بسیاری وجود دارد که می‌توانیم برای سرعت بخشیدن به کار و یادگیری، از آن بهره ببریم.

آموزش برنامه نویسی پایتون در تبریز

مزایای یادگیری برنامه نویسی پایتون در تبریز

پایتون معمولا برای توسعه وب سایت ها و نرم افزارها، اتوماسیون وظایف، تجزیه و تحلیل داده ها و تجسم داده ها استفاده می شود. از آنجایی که یادگیری آن نسبتاً آسان است، پایتون توسط بسیاری از غیر برنامه نویسان مانند حسابداران و دانشمندان برای انواع وظایف روزمره مانند سازماندهی امور مالی مورد استفاده قرار گرفته است.

پایتون شبیه به زبان انگلیسی طراحی شده است تا خواندن و نوشتن آن ساده باشد.

پایتون یک زبان بسیار بهینه است. به دلیل سادگی پایتون، توسعه دهندگان می توانند روی حل مشکل تمرکز کنند. آنها نیازی به صرف زمان زیاد برای درک زبان برنامه نویسی ندارند. کد کمتری می نویسند و کارهای بیشتری انجام می دهند.

پایتون یک زبان تفسیر شده است به این معنی که پایتون مستقیماً کد را خط به خط اجرا می کند. در صورت بروز هر گونه خطایی، اجرای بعدی را متوقف می کند و خطای رخ داده را گزارش می دهد.(آموزش برنامه نویسی پایتون در تبریز)

در آموزشگاه های آپادانا،کاسپین و یا پارسیان در تبریز میتوانید همه مباحث پایتون را به صورت حرفه ای بیاموزید .

پیش نیاز دوره برنامه نویسی پایتون در تبریز

همانطور که گفته شد دوره برنامه نویسی پایتون برای افرادی که هیچ دانشی از برنامه نویسی و پایتون ندارند مناسب است و این دوره هیچ پیش نیازی ندارد. تمام مواردی که برای شروع پایتون نیاز دارید در دوره های برنامه نویسی پایتون گفته شده است.

کاربرد دوره آموزش برنامه‌ نویسی پایتون در تبریز

پایتون نوعی زبان برنامه‌نویسی پویا و شیءگرا است و می‌تواند حافظه را به‌طور خودکار مدیریت کند. زبان برنامه‌نویسی پایتون تا حدودی شبیه به زبان‌های برنامه‌نویسی RUBY ،PERL و TCL است. این زبان به دلیل داشتن نوشتار پویا (تعین نوع متغیر به صورت پویا) و نزدیک بودن به زبان انسان، محبوبیت خاصی در بین برنامه‌نویسان دارد و عملکرد آن به‌راحتی قابل‌درک است.

قابل‌درک و ساده بودن زبان پایتون به‌گونه‌ای است که هر فردی در هر سنی، به‌سادگی می‌تواند این زبان را یاد بگیرد و متناسب با نیاز خود از آن استفاده کند. کاربرد پایتون در زمینه‌های طراحی وب، تحلیل داده، یادگیری ماشین، هوش مصنوعی، بلاک چین، وب اسکرپینگ و غیره موجب شده است تا زبان پایتون در سال 2019 به دومین زبان محبوب دنیا تبدیل شود. دوره آموزش برنامه نویسی پایتون در تبریز با رویکرد عمومی برنامه نویسی پایتون ارائه شده است.

همچنین پایتون نوعی زبان برنامه‌نویسی منبع باز است و برنامه‌نویسان به‌صورت رایگان به تمام منابع آن دسترسی دارند. این ویژگی موجب شده است تا افراد بتوانند برنامه‌های سطح بالا را با کمترین هزینه توسعه دهند.

در دوره آموزش برنامه نویسی پایتون در تبریز به تمام این نکات پرداخته‌شده و شما با یادگیری آن و تمرین و تکرار می‌توانید به‌راحتی از پایتون استفاده کنید

آموزش برنامه نویسی پایتون در تبریز

دوره برنامه نویسی پایتون در تبریز مناسب چه کسانی است

(آموزش برنامه نویسی پایتون در تبریز)

  • کسانی که قصد دارند برنامه‌نویسی را از صفر شروع کنند.
  • دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های کامپیوتر، برق و تمام رشته‌های مهندسی
  • کسانی که می‌خواهند با یادگیری تنها یک زبان به طراحی وب، طراحی اپلیکیشن، طراحی برنامه‌های کامپیوتری و غیره بپردازند.
  • تمام علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی که هیچ پیش‌زمینه‌ای از این زبان مهارت ندارند.

یادگیری پایتون مشکل است یا خیر

در بین زبان‌های برنامه نویسی، پایتون یکی از راحتترین‌هاست. اما حقیقت این است که این راحت بودن فقط در سطح مقدماتی است. پایتون هم دارای پیچیدگی‌های بسیاری است که یادگیری آنها سالها زمان خواهد برد. اما نگران نباشید با دوره های آموزشی پایتون در تبریز شروع کنید چون در آموزشگاه آپادانا و یا کاسپین و یا پارسیان یک برنامه‌نویس ارشد پایتون کنار شماست .

(آموزش برنامه نویسی پایتون در تبریز)

ویژگی‌های دوره برنامه نویسی پایتون در تبریز چیست؟

با شرکت در دوره پایتون در تبریز با این زبان کاربردی و مهم آشنا می‌شوید و از صفر به یادگیری آن می‌پردازید. پروژه محور بودن این دوره آموزش برنامه نویسی پایتون بدان معناست که شما مفاهیم و مبانی برنامه‌نویسی پایتون را نه به‌صورت تئوری بلکه به‌صورت کاملاً عملی و در قالب پروژه‌های کاربردی آموزش می‌بینید.

کوییزها، تمرین‌ها و پروژه‌هایی که در این آموزشگاه های نام برده شده (آپادانا،کاسپین،پارسیان) برای شما عزیزان طراحی‌ شده است، به یادگیری بیشتر شما کمک می‌کند.

همچنین در پایان دوره ها گواهینامه‌ای به شما اعطا خواهد شد که این مدرک ضمن نشان‌دادن سطح مهارت‌های شما در برنامه‌نویسی پایتون، استخدامتان را در شرکت‌های معتبر آسان می‌کند.

آموزش برنامه نویسی پایتون در تبریز

(آموزش برنامه نویسی پایتون در تبریز)

  1. آموزشگاه آپادانا

مرکز آموزش  آپادانا در تبریز دوره های آموزشی مختلفی را مطابق با استاندارد های جهانی برگزار می کند.

آدرس: خیابان آزادی،خیابان شهید جدیری،روبروی مارکت آتا ،ساختمان 17

  1. آموزشگاه کاسپین

از جمله آموزشگاه‌های برنامه نویسی شهر تبریز با زیر مجموعه های بسیار آموزشی.

آدرس: ابوریحان به سمت لاله،جنب پل عابر پیاده،طبقه فوقانی دفترخانه158

  1. آموزشگاه پارسیان

اگر به دنبال یک آموزشگاه موفق برای برنامه نویسی پایتون در تبریز هستید، این آموزشگاه رو از دست ندید.

آدرس: سه راه طالقانی،روبروی ستاد اقامه نماز،طبقه فوقانی انتشارات اختر،طبقه سوم.

درباره این مطلب نظر دهید !