041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

آموزش تعمیرات موبایل حرفه ای در تبریز

آموزش تعمیرات موبایل حرفه ای در تبریز از بهترین رشته هایی است که از لحاظ بازار کار درآمد خوبی دارد. در کارگاههای آموزشی تعمیرات موبایل حرفه ای، آموزش نرم افزار موبایل و آموزش سخت افزار گوشی تدریس میشود. در اصل شما با هر دانشی میتوانید در کلاس تعمیر تلفن همراه آموزشگاه های آپادانا،کاسپین،پارسیان شرکت کنید. کافیه سری به کارگاه آموزشی آنها بزنید و یک جلسه نحوه تدریس را بررسی کنید تا تفاوت را حس کنید!

 

آموزش تعمیرات موبایل حرفه ای در تبریز

اگر میخواهید وارد بازار کار موبایل شوید لازم است مواردی در این زمینه را بدانید. برای شروع به بازارکار گوشی موبایل ابتدا باید مهارت و تجربه بدست بیارین. همچنین باید با ابزارهای تعمیر موبایل براحتی کار کنید. کارشناس های آموزشگاه های نام برده به شما پاسخ میدهند.

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تبریز

با یادگیری بخش های تغذیه موبایل، مدار شارژ،‌ سیم کارت، مدار آنتن، نمایشگر، مدار تصویر، بلوتوث، وایرلس و پردازنده های موبایل شما تسلط کافی برای عیب یابی یک گوشی موبایل بدست می آورید. در این مرحله تمرین زیادی نیاز است که روی بردهای مختلف مخصوصا گوشیهای جدید انجام دهید.(آموزش تعمیرات موبایل حرفه ای در تبریز)

در آموزشگاه های آپادانا،کاسپین،پارسیان بیش از ۱۰۰ مدل برد گوشی برای تمرین مهیا شده است پس نگران بدست آوردن مهارت در این مراحل نباشید.

سر فصل های آموزشگاه های تعمیرات موبایل در تبریز

رویهم با گذراندن آموزش تعمیرات موبایل حرفه ای در تبریز در ماه اول شما با عیب یابی بخش های مختلف برد آشنا میشوید. آموزش عیب یابی قطعات الکترونیکی، رفع عيب قطعی صدا، رفع عيب سنسور دوربين (باز نشدن دوربین)، عکس برداری مات، آموزش معايب مهم و خرابی های CPU، آموزش عیب یابی پرش آنتن و عدم آنتن دهی (تغییر سریال)، عیب یابی بلوتوث، تعویض تاچ و ال سی دی، طریقه تعویض سوکت سیم کارت، IC ها، ریبال چیپ ها و تعویض هارد و آموزش نرم افزاری موبایل از جمله مواردی است که در پایان کلاس یکماه کارآموز باید به آن تسلط داشته باشد.

بعد از یکماه شما تقریبا با کارایی سخت افزاری موبایل و اشکالات نرم افزاری گوشی آشنا شده اید. براحتی میتونید تشخیص بدین موبایلی که روشن نمیشه، هنگ میکنه یا گاهی تصویر نمیده مربوط به کدوم قسمت مدار است. بعد از این دوره میتونید یکم تخصصی تر و دید بیشتری به تعمیر گوشی بپردازید. یکماه دیگه زمان بذارین و تعمیر گوشی سامسونگ و هواوی را حرفه ای یاد بگیرید. در مرحله حرفه ای تعویض هارد، پروگرام هارد، سوآپ گوشی، آی سی های چسبی دو طبقه و قلقهای پیشرفته با ابزارهای جدید باهاتون کار میشه که اگر این دوره را یاد بگیرین خیلی خیلی درآمدتون افزایش پیدا میکنه! البته ابزار حرفه ای تری هم لازمه!(آموزش تعمیرات موبایل حرفه ای در تبریز)

آموزش تعمیرات موبایل حرفه ای در تبریز

 

ویژگی های آموزشگاه های تعمیرات موبایل در تبریز

آموزشگاه های آپادانا،کاسپین،پارسیان دارای مجهزترین و جدیدترین ابزارهای تعمیرات موبایل هستند. تمامی دستگاه های تعمیر موبایل از قبیل هیتر و هویه و مولتیمتر گرفته تا دستگاههای آی آر و تعویض گلس و میکروسکوپ های حرفه ای در تعمیرگاه موبایل آموزشگاه های آپادانا،کاسپین،پارسیان مهیا است. همچنین در بخش تخصصی بالای ۲۰۰ مدل برد موبایل و در بخش فوق تخصصی بالای ۵۰ مدل گوشی اپل و سامسونگ و هواوی سالم و خراب برای تمرین شما آماده است.(آموزش تعمیرات موبایل حرفه ای در تبریز)

درآمد تعمیرگاه موبایل در تبریز

به چند حالت میشه در کار تعمیرات موبایل در تبریز درآمد کسب کرد که بهترین پیشنهاد از لحاظ ما تخصصی کار کردن روی بخشی از گوشیها است. بطور مثال در حال حاضر کسانیکه فقط تعویض گلس انجام میدهند موفق هستن یا کسانیکه تخصصی کار تعمیر آیفون را انجام میدهند!

 پس سعی کنید تعمیر موبایل را یاد بگیرید، ولی یک برند را تخصصی کار کنید. در اینصورت حداقل در ماه درآمد بالای ۲۰ میلیون (خالص) با سرمایه ای حدود ۶۰ میلیون (غیر از مکان تعمیرگاه) تخمین زده میشود.

البته این مقادیر بسته به جایگاه تعمیرگاه موبایل شما و دانش شما درباره تعمیرات گوشی بستگی دارد که کاملا توجیه اقتصادی دارد.

اطلاعات آموزشگاه های تعمیرات موبایل در تبریز را در پایین صفحه قرار دادیم . همچنین علاقه مندان به شرکت در دوره های تعمیرات موبایل میتوانند در دوره های تعمیرات تلوزیون در تبریز و یا تعمیرات لپ تاپ در تبریز هم شرکت کنند.

(آموزش تعمیرات موبایل حرفه ای در تبریز)

  1. آموزشگاه آپادانا

مرکز آموزش  آپادانا در تبریز دوره های آموزشی مختلفی را مطابق با استاندارد های جهانی برگزار می کند.

آدرس: خیابان آزادی،خیابان شهید جدیری،روبروی مارکت آتا ،ساختمان 17

  1. آموزشگاه کاسپین

از جمله آموزشگاه‌های تعمیر موبایل شهر تبریز با زیر مجموعه های بسیار آموزشی.

آدرس: ابوریحان به سمت لاله،جنب پل عابر پیاده،طبقه فوقانی دفترخانه158

  1. آموزشگاه پارسیان

اگر به دنبال یک آموزشگاه تعمیر موبایل موفق در تبریز هستید، این آموزشگاه رو از دست ندید.

آدرس: سه راه طالقانی،روبروی ستاد اقامه نماز،طبقه فوقانی انتشارات اختر،طبقه سوم.

درباره این مطلب نظر دهید !