041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

آموزش سئو کلاه سفید در تبریز

زمانیکه با استفاده از کلمات کلیدی به دنبال محتوایی هستید، بعضی از سایت ها در نتایج اولیه گوگل نشان داده می شوند و برخی یا در صفحات بعدی هستند و یا در این زمینه رتبه ندارند. گوگل اصولی برای اولویت بندی سایت ها در کلمات کلیدی دارد(آموزش سئو کلاه سفید در تبریز).

اصول سئو چیست

پس از اینکه تصمیم گرفتیم چگونه طراح سایت شویم باید تا حدودی با سئو آشنا شویم. در ابتدا لازم است اصول سئو را تعریف کنیم، همانطور که در بند قبل گفته ایم بعضی از سایت ها در اول صفحات پیشنهادی گوگل هستند و بعضی دیگر در صفحات دوم و سوم و غیره و خیلی از سایت های دیگر اصلا در صفحات پیشنهادی گوگل جای ندارند.

 سایت هایی که در ابتدای صفحات پیشنهادی گوگل هستند از دیگر سایت ها از نظر سئو قوی تر می باشند. سایت هایی که اصلا سئو نشده اند در صفحات پیشنهادی گوگل قرار ندارند. در مقاله “همه چیز درباره سئو” شما را به طور کلی با مفهوم سئو آشنا کرده ایم. به مجموعه اقداماتی که برای قرار گرفتن در صفحات پیشنهادی گوگل انجام می شود، اصول سئو می گویند(آموزش طراحی سایت در تبریز).

انواع تکنیک های سئو

سئو دارای سه تکنیک اصلی است که شامل سئو کلاه سفید، سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری می باشد(آموزش سئو کلاه سفید در تبریز).

سئو کلاه سفید

منظور از سئو کلاه سفید مجموعه تکنیک هایی است که در محدوده قوانین گوگل روی سایت اعمال می شود و به صورت طبیعی رتبه سایت افزایش پیدا می کند. سئو کلاه سفید یکی از بهترین روش ها برای افزایش رتبه سایت به صورت دائمی و اصولی است.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه دقیقا مقابل سئو کلاه سفید قرار دارد؛ در سئو کلاه سیاه شما تمام قوانین گوگل را دور زده و سعی می کنید با تکنیک های غیر اصولی و غیر اخلاقی رتبه سایتتان را افزایش دهید. شاید در ابتدا بتوانید با این تکنیک ها رتبه خوبی در گوگل کسب کنید، اما گوگل نیز از شما زرنگ تر است! چرا که پس از مدتی به این کار شما پی برده و با جریمه های سنگین، شما را از کارتان پشیمان می کند(آموزش سئو کلاه سفید در تبریز).

آموزش سئو کلاه سفید در تبریز

 سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری به تکنیک هایی گفته می شود که مطابق با قوانین گوگل نیست، اما به نحوی پیاده سازی می شود که گوگل متوجه آن نشده یا حداقل در بازه زمانی طولانی و به طور طبیعی اجرا می شود. بسیاری از سئوکاران از تکنیک های سئو کلاه خاکستری برای سایتشان استفاده می کنند. به عنوان مثال انتشار محتوای سایت در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، لینکدین، فیسبوک و … نوعی سئو کلاه خاکستری است.

اما گوگل فعلا این تکنیک را تشخیص نداده و تاثیر مثبتی در سئو سایتتان می گذارد. در ادامه به بررسی انواع اصول سئو و طراحی سایت می پردازیم.زمانی که شما طراحی سایت را انجام می دهید و بعد از مدتی متوجه می شوید سایتتان حتی در آخر صفحات پیشنهادی گوگل قرار ندارند، دو علت دارد اول اینکه زمان طراحی سایت اصول سئو رعایت نشده است و یا شما طریقه ی استفاده درست از امکاناتی که برای سئو در طراحی وب سایت است، به خوبی نمی دانید.

بهترین آموزشگاه دوره های طراحی سایت در تبریز

آموزشگاه کاسپین یکی از برترین موسسات آموزشی در حوزه دوره  طراحی وب و برنامه نویسی در تبریز است. این آموزشگاه با بیش از 15 سال سابقه فعالیت، با تیمی مجرب از اساتید و مدرسین مجرب، دوره های آموزشی را در رشته های مختلف مانند طراحی وب، برنامه نویسی و امنیت وب برگزار می کند.

آموزشگاه کاسپین با بهره گیری از روش های آموزشی مدرن، با استفاده از متدهای تدریس تعاملی و عملی، برای دانشجویان و علاقمندان به این حوزه، دوره های با کیفیت و حرفه ای را برگزار می کند. در این آموزشگاه، از کتاب های منتشر شده در این زمینه نیز استفاده می شود تا دانشجویان بتوانند بهترین و جدیدترین مفاهیم و تکنولوژی های مورد نیاز را فرا بگیرند.

با توجه به اینکه آموزشگاه کاسپین دارای برنامه های آموزشی متنوعی است، دوره های مختلفی را در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی ارائه می دهد. این دوره ها شامل آموزش زبان های برنامه نویسی مانند HTML، CSS، JavaScript، PHP، Python و … می باشند. همچنین دوره های آموزشی مرتبط با فریمورک های مشهور مانند React، Angular، Vue.js و Laravel نیز در این آموزشگاه برگزار می شوند.

آموزش سئو کلاه سفید در تبریز

موقعیت های شغلی طراحی سایت و سئو در تبریز

طراحی وب سایت با استفاده از زبان های برنامه نویسی مختلف و سیستم های مدیریت محتوا امکان پذیر می باشد که با توجه به علاقه خود می توانید آن ها را یاد بگیرید. در ایران بازار طراحی وب سایت و بهینه سازی آن ها بسیار داغ می باشد و هر فردی می تواند در این زمینه برای خود یک کسب و کار راه بیندازد.

امروزه هر شرکت، سازمان، فروشگاه و … برای راه اندازی کسب و کار خود به یک وب سایت نیاز دارد تا بتواند خدمات خود را به صورت گسترده ارائه دهد. افرادی که به طراحی وب سایت تسلط دارند می توانند در شرکت های مختلفی مشغول به کار شوند و به صورت استخدامی و یا پروژه ای می توان در این زمینه فعالیت کرد(آموزش سئو کلاه سفید در تبریز).

مدرک فنی حرفه ای دروه ی طراحی سایت و سئو در تبریز

پس از اتمام دوره آموزش طراحی سایت و سئو در تبریز از طرف آموزشگاه کاسپین یک مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای به کار آموزان اهدا می شود تا کار آموزان علاقه مند به استخدام شدن به راحتی بتوانند جذب بازار کار در حوزه طراحی سایت شوند .

همچنین در صورت تمایل کار آموز به دریافت مدرک دو زبانه  فنی حرفه ای ، آموزشگاه کارآموزان را به این سازمان معرفی می کند تا پس از انجام آزمون های مربوطه مدرک فنی حرفه ای را نیز دریافت کنند(آموزش سئو کلاه سفید در تبریز).

آموزش سئو کلاه سفید در تبریز

درباره این مطلب نظر دهید !