041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

آموزش شغل های پنهان در تبریز

آموزشگاه کاسپین تبریز با توجه به نیاز روزافزون بازار کار، برنامه‌های آموزشی متنوعی در زمینه شغل‌های پنهان در این شهر ارائه می‌دهد. شغل‌های پنهان، شغل‌هایی هستند که عموماً در زمینه‌های فنی و حرفه‌ای فعالیت می‌کنند و در آنها نیاز به مهارت‌های خاص و تخصصی وجود دارد.

آموزشگاه کاسپین تبریز با استفاده از اساتید مجرب و آموزش‌های عملی، به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا مهارت‌های لازم برای ورود به این شغل‌های پنهان را به دست آورند. از جمله شغل‌های پنهانی که در آموزشگاه کاسپین تبریز آموزش داده می‌شود، می‌توان به تعمیرات ایسیو خودرو ، بازرسی جوش، لایحه نویسی قضایی و… اشاره کرد.

با شرکت در دوره‌های آموزشی متخصصانه این آموزشگاه، دانشجویان می‌توانند به‌عنوان حرفه‌ای مجرب و متخصص در این شغل‌های پنهان در بازار کار تبریز و حتی در سطح بین‌المللی به موفقیت دست یابند.

[lwptoc]

آموزش شغل های پنهان در تبریز

طبیعی است که این نگرانی‌ها باعث شود که بسیاری از افراد، فعالیت‌های کاری و شغلی خود را چندین برابر کنند و به‌طور همزمان چند فعالیت اقتصادی داشته باشند.  شناخت مهارت‌ها و قابلیت‌های فردی، اولین گام در موفقیت شغلی محسوب می‌شود.

راه‌اندازی کسب‌وکاری در راستای قابلیت‌هایمان تضمین موفقیت ماست. مسئله دوم، دانستن و کنار آمدن با این معضل که در هرزمانی نیازهای اقتصادی یک جامعه متفاوت است و این مورد یکی از چالش‌های کسب‌وکار در همه جوامع محسوب شده و رفع آن، نیاز به برنامه‌ریزی دقیق دارد.

در این نوشته قصد داریم برخی از شغل‌های پردرآمد ایران، روش‌های جدید کسب‌وکار و همین‌طور بازارهای آینده را به شما معرفی کنیم.(آموزش شغل های پنهان در تبریز)

برنامه‌نویس و توسعه‌دهنده وب

با توجه به وضعیت حرکت جهانی به سمت زندگی‌های مبتنی بر اینترنت و استعدادی که در کشور ما وجود دارد و همچنین پایین بودن هزینه راه‌اندازی این‌گونه شغل‌ها، شما اگر استعداد این کار را دارید می‌توانید وارد یکی از شغل‌های این مجموعه که از شغل های پردرآمد ایران است، شوید.

از مزایایی این نوع شغل‌ها این است که شما در شروع فقط به دانش و چند سیستم کامپیوتری احتیاج دارید به طوری که سرمایه‌گذاری آن حتی از راه‌اندازی یک فلافل فروشی نیز کمتر است.

برای استخدام به عنوان برنامه نویس و برای اینکه سایت‌های مختلفی راه‌اندازی کنید، باید مهارت کدنویسی و تجربه داشته باشید. برای کسب مهارت برنامه‌نویسی می‌توانید در دوره‌های آموزش برنامه نویسی آموزشگاه کاسپین شرکت کنید.

آموزشگاه کاسپین تبریز

گرافیست (طراح گرافیک)

طراحان گرافیک با استفاده از طراحی های دستی و مخصوصا نرم افزارهای  گرافیکی، به مفاهیم و متن های مختلف هویت بصری می دهند. به بیان دیگر، پشت هر بازی کامپیوتری، برنامه، نرم افزار و .. گرافیست هایی هستند که موجب می شوند تا از نظر بصری همه چیز زیباتر باشد. طراحی انواع بروشور، تصویرسازی، خلق کاراکتر، انواع تبلیغات و گزارش های تصویری و غیره از جمله دیگر تقاضای بازار برای این گروه شغلی است.

امروزه تقریبا هر کسب و کاری به گرافیست نیاز دارد و همین امر باعث شده است تا این بازار به شدت داغ ولی رقابتی باشد. اما با این وجود این رشته همچنان یکی از شغل های پردرآمد است. برای شروع و فعالیت در این زمینه می توانید در دوره های آموزش فتوشاپ یا آموزش افترافکت در تبریز شرکت کنید.

بازاریابی آنلاین (دیجیتال مارکتینگ)

بازاریابی جزء شغل‌هایی است که همواره درآمد بالایی را نصیب شخص بازاریاب می‌کند. با گسترش فعالیت‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی، روش‌های بازاریابی سنتی به‌تدریج جای خود را به روش‌های به‌روز‌تر بازاریابی مانند بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ داده است که بستر فعالیت بسیار پرسودی به‌حساب می‌آید.

بازاریاب‌های اینترنتی با چالش‌های زیادی روبه‌رو نبوده و درعین‌حال با توجه به نوع و گسترگی فعالیت و محصولی که بازاریابی می‌کنند، درآمدهای نسبتاً بالا تا بسیار بالایی دارند.

اشخاصی می‌توانند در این حرفه موفق شوند که علاوه برداشتن دانش اقتصادی به‌روز و شناختن بازارهای موجود برای یک محصول خاص، از شخصیت سمج و محکمی برخوردار باشند.

ساخت فروشگاه آنلاین

تابه‌حال حتماً نام فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا را شنیدید و حداقل یک بار از آن خرید کرده‌اید. این فروشگاه اینترنتی بسیار موفق با درآمد فوق‌العاده، یک فروشگاه آنلاین است که در ابتدا با سرمایه کم دو برادر راه‌اندازی شده است.

شما هم اگر به دنبال یک شغل پردرآمد که به سرمایه زیاد احتیاج نداشته باشد هستید، راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی یکی از گزینه‌های پیشنهادی ما به شماست. با این روش می‌توانید محصولات موردنظر خود یا محصولاتی که توسط خود شما تولیدشده‌اند را بدون پرداخت اجاره مغازه و یا مالیات به فروش برسانید.

در ابتدا تنها با داشتن یک وب‌سایت و یا یک گروه یا کانال تلگرامی و یا فعالیت در یک پیج اینستاگرام می‌توانید محصولات خود را فروخته و به سوددهی قابل قبولی برسید. بارونق گرفتن و گسترش کسب‌وکار، شما باید از یک برنامه‌نویس حرفه‌ای و بازاریابان آنلاین کمک بگیرید تا به شما در ادامه فعالیت‌های شغلی کمک نمایند.

آموزش شغل های پنهان در تبریز

آموزش شغل های پنهان در تبریز

به‌عنوان‌مثال در ابتدا با کمک بازاریابان حرفه‌ای، می‌توانید اقلام موردنیاز یک شرکت و یا موسسه را تأمین نمایید و به سوددهی برسید و اگر مشتریان از شما راضی باشند، موفقیت خود را برای مدت‌ها تضمین کرده‌اید.

اگرچه میزان موفقیت و درآمد در این شغل به میزان وقت و سرمایه‌گذاری خود شما وابسته است، ولی می‌توان گفت که ساخت فروشگاه آنلاین در همه حال یک شغل بسیار پردرآمد در ایران محسوب می‌شود.

درباره این مطلب نظر دهید !