041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

بهترین آموزشگاه فنی و حرفه ای در تبریز

آموزشگاه کاسپین تبریز به عنوان بهترین آموزشگاه فنی و حرفه‌ای در شهر تبریز شناخته می‌شود. این آموزشگاه با ارائه برنامه‌های آموزشی متنوع و کاربردی در زمینه‌های مختلف، به دانش‌آموزان امکان می‌دهد تا مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار را به دست آورند.

با استفاده از اساتید مجرب و تجهیزات پیشرفته، آموزشگاه کاسپین تبریز محیطی مناسب برای یادگیری فنون و تکنیک‌های به‌روز را فراهم می‌کند. بهره‌گیری از روش‌های آموزشی مدرن و تمرینات عملی، از ویژگی‌های برجسته این آموزشگاه است که به دانش‌آموزان امکان می‌دهد تا با اطمینان و خودباوری به عنوان حرفه‌ای مجهز به دنیای کار وارد شوند.

[lwptoc]

شاخه های آموزشی فنی و حرفه ای بسیار وسیع و گسترده می باشد و شامل گستره زیادی از رشته ها می شود. تمامی آموزشگاه های فنی و حرفه ای با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور مشغول به فعالیت هستند و همه به نوعی در پی آموزش کاربردی و با کیفیت و روش های عملی بهتر در کلاس های مختلف مانند آموزش برق خودرو، آموزش حسابداری، آموزش گردشگری، آموزش تعمیرات و مکانیک، آموزش تعمیرات موبایل و… هستند.

آموزشگاه فنی و حرفه ای

مراکز فنی و حرفه ای در جهت دهی کار آفرینان و افراد دارای استعداد کار آفرین به سوی کار های مولد و فعالیت های اقتصادی مورد نیاز جامعه و زود بازده نقش موثری دارند. جهت گیری اصلی آموزش های فنی و حرفه ای ، انتقال فن و حرفه و مهارت به فراگیران است.

آموزش های فنی و حرفه ای می تواند فرد را برای احراز شغل ، حرفه و کسب و کار آماده نماید، یا کارایی و توانایی وی را در انجام آن افزایش دهد. هدف از این آموزش ها، افزایش توانایی های دانش، مهارت و قدرت درک افراد و انجام مطلوب تر کار در محدوده وظایف شغلی است.

از آنجایی که موضوع بیکاری یکی از مهمترین مسائل و مشکلات کشور است و با توجه به اینکه یکی از دلایل بیکاری در کشور فقدان مهارت های مورد نیاز بازار کار از سوی جویندگان کار می باشد ، انتظار می رود آموزشگاه فنی و حرفه ای با ارائه آموزش های مهارتی بتواند نقش بسزایی در کاهش میزان بیکاری ایفا کند.

ثبت نام دوره های آموزشی در تبریز

معیارهای انتخاب آموزشگاه فنی و حرفه ای

هنگام انتخاب آموزشگاه فنی و حرفه ای برای گذراندن دوره های مورد علاقه ی خود دقت داشته باشید که موارد ذکر شده در زیر در آموزشگاه انتخابی رعایت شده باشد:

  1. آموزش متناسب با نیازهای بازار کار و آخرین سرفصل های آموزشی صورت گیرد.
  2. علاوه بر آموزش تئوری و آکادمیک مباحث به صورت عملی آموزش داده شود.
  3. آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت داشته باشد.
  4. اساتید دوره آموزشی از دانش بالایی برخوردار باشند.
  5. آموزش در کارگاه های مجهز صورت گیرد.
  6. در پایان دوره آموزشی مدرک معتبر فنی به شما ارائه دهد.
  7. در پایان دوره پشتیبانی های لازم صورت گیرد.
  8. امکان بازآموزی دوره وجود داشته باشد.

بهترین آموزشگاه فنی و حرفه ای

آموزشگاه کاسپین که جزء یکی از بهترین آموزشگاه فنی و حرفه ای در تبریز است. این مجتمع آموزشی توسط اساتید مجرب و شاغل در بازار، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی  می کند و به فارغ التحصیلان از این مجموعه مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور اعطا می شود.

آموزشگاه کاسپین  با استفاده از تجهیزات به روز در کلاس ها، این امکان را فراهم کرده که فارغ التحصیلان از این آموزشگاه در دسته ی مهارت های الکترونیکی مثل طراحی بردهای الکترونیکی، میکروکنترلرها، رباتیک، آردوینو و …تجربه ی کافی را به دست آورده و بلافاصله مشغول به کار گردند. آموزشگاه کاسپین با بهره مندی از حضور اساتید مجرب و شاغل در بازار کار در کنار تجهیز کلاس های خود به امکانات به روز، توانسته آموزش ها را با کیفیت جهانی برگزار کند.

درباره این مطلب نظر دهید !