041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

تعمیرات لوازم خانگی چقدر پولساز هست

تعمیرات لوازم خانگی چقدر پولساز هست؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید به  بررسی بازار کار تعمیرات لوازم خانگی بپردازیم. بازار کار تعمیرات لوازم خانگی بخصوص در دو دهه گذشته که تکنولوژی های روز در طراحی و ساخت لوازم خانگی به کار بسته شده بسیار فعال بوده است.

[lwptoc]

افزایش چشمگیر تنوع محصولات خانگی نیز بر داغ تر شدن بازارکار تعمیرات لوازم خانگی تاثیرگذار بوده است.تفکر همه ما این است که برای درآمد عالی داشتن و متخصص شدن باید راه بسیار طولانی را در پیش گرفت. اما شاید شما هم گاهی از در و همسایه و دوستان شنیده باشید که فلان آدم شخص وارد شغلی شده و بعد از مدت کوتاهی به درآمد عالی رسیده و اینجاست که شاید به فکرتان برسد که شما هم همین کار را انجام دهید.

در این مقاله قصد دارم بازارکار تعمیرات لوازم خانگی و شرایط ورود به بازار کار آن را شرح دهیم. بازار کار تعمیرات لوازم خانگی نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان از شغل های پردرآمد محسوب می شود که تقاضای بسیار زیادی هم دارد. برای آشنایی با این حرفه شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی در تبریز پیشنهاد می شود.

بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

بازار کار تعمیرات لوازم خانگی بی‌شک تحت تاثیر تنوع گسترده وسایل برقی و الکترونیکی خانگی افزایش چشمگیری داشته است. همچنین افزایش تمایل مردم برای استفاده ازین لوازم خانگی متنوع به طور طبیعی و به طور غیر مستقیم روی بازار کار تعمیرات لوازم خانگی اثرگذار بوده است(تعمیرات لوازم خانگی چقدر پولساز هست).

از طرفی با افزایش جهش گونه قیمت دلار از سال 96 و تاثیر آن روی بازار کار تعمیرات لوازم خانگی ، قیمت لوازم خانگی به شدت فزایش یافت و در ادامه، این روند به جایی رسیده که این روزها اکثر مردم ترجیح می‌دهند به جای تعویض لوازم برقی خود آن‌ها را با هزینه‌ای بسیار کمتر تعمیر کنند تا برای مدت بیشتری قابل استفاده باشند.

این امر نیز روی بازار کار تعمیرات لوازم خانگی تاثیر مستقیم داشته و آن را پویاتر از قبل کرده است.از طرف دیگر، بازار کار تعمیرات لوازم خانگی بسیار تخصصی تر از قبل شده است. امروزه تعمیرکاران لوازم برقی و الکترونیکی خانگی، در واقع متخصصان و تکنسین های خبره هستند که خود را با پیشرفت‌های تکنولوژی در طراحی و ساخت لوازم خانگی سازگار می‌کنند.

امروزه غول‌های بزرگ تولید کننده لوازم خانگی در رقابتی شدید با یکدیگر، روز به روز تکنولوژی‌ها، صنایع، ماشین‌آلات و امکانات جدیدی به خط تولید و محصولات خود اضافه می‌کنند.

این مساله تعمیرکاران لوازم خانگی را مجاب می‌کند برای همگام کردن خود با بازار کار تعمیرات لوازم خانگی، مرتب به دنبال بررسی سیستم‌های پیشرفته به کار رفته در این محصولات و بروز کردن دانش و مهارت‌های خود باشند تا بتوانند در صورت بروز مشکل برای قطعات جدید دستگاه، آنها را عیب‌یابی و تعمیر کنند.

تعمیرات لوازم خانگی چقدر پولساز هست

چالش های ورود به بازار کار

تعمیرکاران لوازم خانگی با چالش های زیادی در هنگام ورود به این بازار کار تعمیرات لوازم خانگی رو به رو می باشند. یکی از چالش های پیش روی تعمیرکاران لوازم خانگی به روز بودن می باشد(تعمیرات لوازم خانگی چقدر پولساز هست).

با توجه به این که هر روزه فناوری های جدیدی به دستگاه های مختلف افزوده می شود و تعمیر آنها نیاز به روش جدیدی دارد، نیاز است تا این افراد با تکنولوژی های روز دنیا آشنا بوده و با تمام برندهای لوازم خانگی با جزئیات آشنا باشند.

این کار باعث می شود تا مشتری به آنها اعتماد کرده و وسایل خود را بدون هیچ گونه نگرانی به دست این تعمیرکاران بسپارد.با کسب مهارت های لازم و به روز کردن خود در شغلی که قصد دارید در آن وارد شوید و همچنین داشتن اعتماد به نفس کافی در انجام کار می تواند شما را از نگرانی هایی که در هنگام راه اندازی یک شغل وجود دارد آزاد کرده و با صبوری به آینده شغلی اطمینان بخشی دست پیدا نمایید.

درآمد ماهانه تعمیر لوازم خانگی

برآورد درآمد ماهانه شغلی مثل شغل تعمیر لوازم خانگی کار راحتی نیست اگر هم رقمی را به عنوان متوسط درآمد ماهانه ارائه کنیم، دقیق نخواهد بود. با وجودی که تعمیرکاران لوازم خانگی همیشه مشتری دارند، اما عوامل زیادی روی سطح درآمد آن ها تاثیر می گذارد.

این که چقدر مهارت دارید؟ چه خدماتی ارائه می دهید؟ آیا فقط تعمیرات یک لوازم خانگی مثل یخچال را انجام می دهید یا حوزه کاری شما گسترده تر است؟ آیا مستقل کار می کنید؟ تجربه شما چقدر است؟ رضایت مشتریان را تا چه حدی می توانید جلب کنید؟ همه این ها عوامل تاثیر گذار بر درآمد ماهانه یک تعمیرکار لوازم خانگی هستند.

برآورد هایی که صورت گرفته است محدوده درآمد یک تعمیرکار لوازم خانگی را میان 7 تا 15 میلیون اعلام کرده اند. با این حال این شغل پتانسیل آن را دارد که درآمدتان را تا بیش از این مقادیر هم افزایش دهید. همه چیز به تخصص و مهارت شما، گستردگی حوزه خدماتی که ارائه می کنید، و رضایت مشتریان بستگی دارد.

ثبت نام دوره های آموزشی در تبریز

ثبت نام دوره های تعمیرات لوازم خانگی در تبریز

یکی از بهترین آموزشگاه ها برای یادگیری تعمیرات لوازم خانگی در تبریز، آموزشگاه کاسپین است. حتی اگر مدرک تحصیلی مانند کاردانی الکترونیک هم دارید، با شرکت در این دوره ها می توانید دانش و مهارت لازم را به دست آورید. برای شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی در تبریز با ما تماس بگیرید.

این آموزشگاه علاوه بر ارائه دوره های تعمیرات لوازم خانگی و مهندسی معکوس برد، دوره های مرتبط دیگری مثل تعمیرات برد الکترونیک و تعمیرات  موبایل را هم ارائه می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان و شرکت در دوره با شماره تلفن 4164-041 تماس بگیرید.

درباره این مطلب نظر دهید !