041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

دوره اصول فنون مذاکره در تبریز

دوره اصول فنون مذاکره در تبریز می تواند اعتماد مشتریان را جلب نماید و بسیاری از مذاکرات اولیه با مشتریان را به فروش نهایی ختم نماید. این موضوع تاثیر زیادی بر روی کاهش مراحل فروش داشته و فروش و سود کسب و کار بشدت بالا می برد .

آیا می دانید 75% زمان افراد در طول روز صرف مذاکره می شود و آموزش فنون مذاکره می تواند بر روی فرایند کاری تاثیری عمیق بگذارد؟
آیا می دانید سخت ترین مرحله مذاکره، اقناع مخاطب می باشد که با آموزش اصول و فنون مذاکره  درست براحتی اتفاق می افتد؟

در دوره اصول و فنون مذاکره در تبریز در آموزشگاه کاسپین ، به افراد آموزش داده می شود چطور با یادگیری تکنیک های مذاکره اثر بخش و روش های حرفه ای ، به شخصیتی متمایز و فردی موفق در جامعه تبدیل شوند . با گذراندن این دوره با شناخت قدرت های درونی، تبدیل به یک مذاکره کننده حرفه ای خواهید شد.آموزشگاه کاسپین در تبریز بصورت حضوری و غیرحضوری در این دوره دانشجو میپذیرد.شما نیز همین حالا میتوانید جزو دانشجویان دوره 24 ساعته اصول و فنون مذاکره باشید و گواهینامه این دوره را دریافت کنید.

دوره اصول فنون مذاکره در تبریز

آموزش اصول و فنون مذاکره و بازاریابی

اهمیت اصول و فنون مذاکره و آموزش بازاریابی  بر کسی پوشیده نیست، 75% زمان روزانه ما صرف مذاکره می شود. اگرمی‌خواهیم هر مذاکره ایی را به یک مذاکره موفق تبدیل کنیم، باید با اصول و تکنیک‌های آن آشنا شویم. بیشتر افراد حرفه ای به اهمیت مذاکره در زندگی کاملا واقفند. زیرا بخش بزرگی از موفقیتشان در گرو ارتباط و مذاکره خوب آنها با سایرین بوده است. موفقیت در شغل ، درآمد مالی و ارتباطات با کیفیت با اطرافیان متأثر از توانایی افراد، در هنر و فن مذاکره است.

آموزش اصول و فنون مذاکره فروش می تواند اعتماد مشتریان را جلب نماید و بسیاری از مذاکرات اولیه با مشتریان را به فروش نهایی ختم نماید. این موضوع تاثیر زیادی بر روی کاهش مراحل فروش داشته و فروش و سود کسب و کار بشدت بالا می برد .

دردوره اصول و فنون مذاکره آموزشگاه کاسپین در تبریز ، به افراد آموزش داده می شود چطور با یادگیری تکنیک های مذاکره اثر بخش و روش های حرفه ای ، به شخصیتی متمایز و فردی موفق در جامعه تبدیل شوند . با گذراندن این دوره با شناخت قدرت های درونی، تبدیل به یک مذاکره کننده حرفه ای خواهید شد.

دوره اصول فنون مذاکره در تبریز

دوره آموزش اصول فنون مذاکره در تبریز

در دوره آموزش اصول و فنون مذاکره در تبریز با تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی در دوره اصول و فنون مذاکره از تجربه آموزش هزاران دانش پذیر و کارکنان و فروشندگان در شرکتهای متعدد و با ارائه تکنیک های موثر به افراد آموزش داده می شود چطور با یادگیری تکنیک های مذاکره اثر بخش و روش های حرفه ای اقناع در مخاطبان به شخصیتی متمایز و فردی موفق در جامعه تبدیل شد .

    در این دوره اصول و فنون مذاکره با تکیه بر تجربه کار با 150 شرکت و سازمان در سراسر کشور و تمرکز بر روش های علمی و کاملا کاربردی به افراد آموزش داده می شود چطور علاوه بر یادگیری تکنیک های مذاکره تاثیرگذار در هنگام خرید، فروش و … به روش های حرفه ای اعتماد سازی در طرف مقابل توجه نمایند به نحوی که در حوزه های شغلی و فروش موفق شوند .

نحوه برقراری ارتباط با افراد و شرکت ها، نحوه ارائه توضیحات درباره محصولات و خدمات، نحوه مدیریت جلسات و خروج از بنبست و فرار از ترفند های تخریب کننده مذاکره، موارد مهمی هستند که مدیران و کارشناسان باید به آن ها به صورت ویژه توجه داشته باشند. از این رو از شما دعوت می شود در دوره فنون مذاکره آموزشگاه کاسپین در تبریز شرکت کنید تا بتوانید مذاکرات برد برد داشته و باعث موفقیت بیشتر در کسب و کار خود شوید.

دوره اصول فنون مذاکره در تبریز

اهمیت آموزش اصول و فنون مذاکره موثر

  • تبدیل مذاکرات بد به مذاکرات برد برد
  • ایجاد قدرت دائمی در مذاکرات کاری و اجتماعی
  • معرفی صحیح محصول و خدمات شرکت
  • موفقیت در مذاکرات و جلسات
  • جلوگیری از اشتباهات رایج در مذاکره
  • ایجاد رابطه های بلند مدت در ارتباطات اجتماعی و کاری
  • افزایش قدرت نفوذ کلام و اهمیت اصول و فنون مذاکره
  • شناخت و استفاده صحیح از زبان بدن

دوره اصول فنون مذاکره در تبریز

مخاطبین دوره آموزش اصول مذاکره و بازاریابی

تجربه خانواده بزرگ آموزشگاه کاسپین نشان می دهد که دوره آموزش اصول فنون بازاریابی و مذاکره اثری عمیق بر تقویت توانایی افراد در نحوه مذاکرات شرکت کنندگان می گذارد.

مخاطبان این دوره افرادی هستند که می خواهند با تقویت فنون مذاکره خود، ثروت آفرینی کنند و به موفقیت های طلائی برسند. فعالان اقتصادی ، تولیدکنندگان، مدیران عامل شرکت ها، مشاوران ، بازاریابان، کارشناسان فروش،فروشندگان، فعالان کسب و کارهای اینترنتی و حتی جوانانی که تصمیم دارند به دنیای کسب و کار وارد شوند و… اشخاصی هستند که این جامعه تشکیل می دهند.

شما می توانید با ثبت نام در دوره آموزش اصول و فنون مذاکره گامی مهم در جهت رشد کسب و کار خود برداشته و به یک فرد حرفه ای تبدیل شوید!

دوره اصول فنون مذاکره در تبریز

بازار کار اصول و فنون مذاکره

بی شک در هر کسب و کاری اعم از بازرگانی و یا خدماتی جهت جذب مشتری نیاز به مذاکره می باشد حال در برخی مشاغل مانند دفاتر املاک ، نمایشگاه ها خودرو ، شرکتهای تولیدی و… لزوم حضور افرادی که مهارت و دانش مذاکره را داشته باشند بیشتر حس می گردد.

خاطرنشان می شود کلیه افراد شاغل در بخش فروش نیاز به گذراندن این دوره کاربردی را به شدت دارند .

مدرک فنی حرفه ای بازاریابی

پس از پایان دوره آموزش اصول و فنون مذاکره و بازاریابی در تبریز در آموزشگاه کاسپین یک گواهینامه ی معتبر بین المللی و دوزبانه ی معتبر و قابل استعلام (زیر نظر سازمان فنی حرفه ای)به کار آموزان اعطا می شود که نه تنها در ایران در کشور ها دیگر هم معتبر می باشد.

دوره اصول فنون مذاکره در تبریز

درباره این مطلب نظر دهید !