041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

دوره تخصصی تعمیرات برد ظرفشویی در تبریز 100 درصد تضمینی

یکی از دوره های پرتقاضای آموزشگاه کاسپین، دوره جامع آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی می باشد(دوره تخصصی تعمیرات برد ظرفشویی در تبریز 100 درصد تضمینی). کارآموزان در این دوره با تعمیرات فوق تخصصی انواع ماشین های ظرفشویی آشنا می شوند. پس از دوره کارآموزان قادر خواهند بود انواع ماشین ظرفشویی در برندهای مختلف از جمله ماشین ظرفشویی ال جی، ماشین ظرفشویی دوو، ماشین ظرفشویی سامسونگ، ماشین ظرفشویی بوش، ماشین ظرفشویی مایدیا و ماشین ظرفشویی های ایرانی را تست و عیب یابی کرده و قطعات معیوب را تعمیر یا تعویض کنند.

 تعمیر برد ماشین لباسشویی مثل خیلی از برد های دیگر نیازمند آموزش تخصصی می باشد. این برد پیچیدگی های مخصوص خود را دارد. در این دوره تمامی بخش ها برد به صورت بلوک بندی آموزش داده شده، ایرادات و عیب های هر بخش به صورت جداگانه بررسی شده، برای هر بخش قطعه شناسی، روش تست قطعه و درنهایت روش تعمیر به صورت عملی آموزش داده می شود.(دوره تخصصی تعمیرات برد ظرفشویی در تبریز 100 درصد تضمینی)

دوره تخصصی تعمیرات برد ظرفشویی در تبریز 100 درصد تضمینی

مخاطبین دوره تعمیرات برد ماشین ظرفشویی

  • تمام افراد علاقه مند به تعمیرات و الکترونیک
  • افرادی که در فکر راه اندازی کسب کارهستند
  • افرادی که دنبال تخصص و پیشرفت در کار تعمیرات هستند
  • افرادی که می خواهند به کاراموزی بروند.

رسالت این اموزش این است که تمامی افراد بتوانند برد ماشین لباسشویی را به راحتی از، مبتدی تا تخصصی بصورت، کاملا حرفه ای و اصولی تعمیر کنند.

هدف آموزش تعمیربرد ماشین لباسشویی

­-اشتغال زایی : علاقه مندان به الکترونیک یا کسایی که با الکترونیک آشنایی دارن بعد از گذروندن این دوره میتونن شغل جدیدی داشته باشن که هم درآمد و بازارکار خوبی داره هم برای شروع نیاز به سرمایه زیادی نداره و حتی داخل خونه میشه انجام داد

-حرفه ای شدن : این آموزش به تعمیرکاران و سرویس کاران لوازم خانگی و لباسشویی کمک میکنه تا بتونن برد لوازم الکترونیکی مخصوصا برد لباسشویی مشتری ها رو به صورت ساده، با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن به طور حرفه ای و تخصصی تعمیر کنند.

-شغل دوم : تعمیرات برد میتونه یک شغل دوم مناسب برای کسایی باشه که درکنار شغل اصلی دنبال یک شغل پاره وقت هستن و خیییلییییی برای بازنشستگان مناسب هست.

-صرفه جویی : همچنین این آموزش به افرادی کمک میکنه که برد پکیج اونها خراب شده وکسی میلی به تعمیر اون برد نداره و باید تعویض بشه . ولی هزینه تعویض برد بالاست پس با این آموزش میشه بسیار ساده  برد رو تعمیر کرد و ازصرف هزینه های زیاد جلوگیری کرد.(دوره تخصصی تعمیرات برد ظرفشویی در تبریز 100 درصد تضمینی)

دوره تخصصی تعمیرات برد ظرفشویی در تبریز 100 درصد تضمینی

یادگیری مهارت تعمیر برد الکترونیک

تعمیرات برد الکترونیکی لوازم خانگی، پزشکی و صنعتی نیز از مباحث مهم در دنیای الکترونیک است که در دوره آموزش تعمیرات الکترونیکی به آن اشاره می شود. این دوره ها به دانشجویان یاد می دهند که چگونه بردهای الکترونیکی مرتبط با لوازم خانگی، پزشکی و صنعتی را تعمیر کنند.

بردهای الکترونیکی لوازم خانگی، شامل بردهای مربوط به تلویزیون، ماشین لباسشویی، یخچال و … می شوند که ممکن است به دلایل مختلف خراب شوند. در دوره های آموزشی مرتبط با تعمیرات الکترونیکی، به دانشجویان آموزش داده می شود که چگونه با استفاده از ابزارهای مختلف و با توجه به مشخصات بردها، خطاهای ممکن در آنها را تشخیص داده و تعمیر کنند.(دوره تخصصی تعمیرات برد ظرفشویی در تبریز 100 درصد تضمینی)

بردهای الکترونیکی مرتبط با لوازم پزشکی نیز شامل بردهایی می شوند که در تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. این بردها باید به صورت صحیح و دقیق تعمیر شوند تا تجهیزات پزشکی بدون مشکل و با کیفیت بالا کار کنند. در دوره آموزش تعمیرات الکترونیکی در تبریز، به دانشجویان آموزش داده می شود که چگونه این بردها را تعمیر کنند و برای پزشکان و بیماران قابل استفاده کنند.

شناسایی بردهای الکترونیکی

در تمامی لوازم خانگی که اطراف خود می‌بینید چند دسته برد وجود دارد که به شرح زیر است:

مدار اصلی، برد تقویتی، برد منطقی و برد رابط کاربر

برد منطقی

لاجیک برد (برد منطقی) محل انجام محاسبات و برنامه‌ریزی‌هاست. تعمیرات این نوع از بردها کار ساده‌ای نیست.

برد تقویتی

این بردها پر از تقویت کننده‌هایی هستند که از طریق مدار اصلی کنترل می‌شود. اغلب این مدارها روی مدار اصلی بسته می‌شوند. این مدارها از طریق تقویت کننده‌های بزرگ، خازن‌ها و مقاومت‌های بزرگ شناخته می‌شوند. این مدارها آسان‌ترین مدارها در زمینه تعمیرات برد های الکترونیکی هستند.

مدار رابط کاربری

وظیفه رابط کاربری دریافت ورودی‌ها از کاربر است. پس از دریافت ورودی‌ به برد اصلی سیگنال داده که کاربر چه کاری می‌خواهد انجام دهد. معمولا ما یک برد رابط کاربر داریم اما در بعضی لوازم تعداد آن‌ها بیشتر هم می‌شود.

مدار اصلی

بر اساس اطلاعات دریافت شده از رابط کاربری و مدار منطقی به مدار تقویتی انرژی می‌فرستد. همه این مدارها می‌توانند روی برد اصلی ساخته شوند.

دوره تعمیرات چرخ گوشت در تبریز 100 درصد تخصصی

بازارکار تعمیرکار برد الکترونیکی

اگر به اطراف خود نگاه کنید می‌بینید که تمامی وسایل الکترونیک اطرافتان امروزه دارای برد می‌‎باشند. تمام لوازم خانگی موجود در منازل مانند یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، پکیج دیواری، وسایل صوتی و تصویری و … از برد الکترونیکی برخوردارند. ساختار برد الکترونیکی به نسبت سادگی یا پیچیدگی دستگاه متفاوت است.

پیچیدگی بردهای الکترونیکی و به کار رفتن قطعات مختلفی مانند مقاومت، خازن، دیود، ترانزیستور و … باعث شده است تا تعمیر کردن این بردها تنها توسط افرادی که در این حرفه مهارت و آموزش‌های لازم را دیده‌اند امکان پذیر باشد بنابراین افراد معمولی قادر به انجام این تعمیرات نخواهند بود. در ایران و سایر کشورها تعمیرکاران بردهای الکترونیکی دارای مراجعه کنندگان بسیاری هستند و این شغل بازار کار پررونقی دارد.

بهترین آموزشگاه آموزش تعمیر برد در تبریز

آموزشگاه کاسپین به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش تعمیرات برد در تبریز، با بهره‌گیری از اساتید برجسته و تجهیزات پیشرفته، به دانش‌آموزان خود آموزش کامل و جامعی در زمینه تعمیرات برد الکترونیکی، ارائه می‌دهد. با ارائه دوره‌های تخصصی و کاربردی در زمینه تعمیرات برد لوازم خانگی و الکترونیکی، این آموزشگاه امکاناتی را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا در کارآموزی و فعالیت‌های شغلی خود به بهترین شکل عمل کنند.

همچنین، این مرکز با بهره‌گیری از روش‌های آموزشی مدرن و جذاب، به دانش‌آموزان خود مهارت‌های لازم در زمینه تعمیرات برد الکترونیکی را بدون هیچ گونه محدودیت زمانی، به دست می‌دهد. به طور کلی، با انتخاب آموزشگاه کاسپین در تبریز، می‌توانید به راحتی و با اطمینان کامل، به عنوان یک متخصص در زمینه تعمیرات برد الکترونیکی، شروع به فعالیت کنید.(دوره تخصصی تعمیرات برد ظرفشویی در تبریز 100 درصد تضمینی)

مدرک فنی حرفه ای تعمیر ماشین ظرفشویی

پس از اتمام دوره آموزش تعمیر برد لوازم خانگی از طرف آموزشگاه یک مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای به کار آموزان اهدا می شود تا کار آموزان علاقه مند به استخدام شدن به راحتی بتوانند جذب بازار کار در حوزه تعمیرات لوازم خانگی شوند .(آموزش تعمیر برد لوازم خانگی)

همچنین در صورت تمایل کار آموز به دریافت مدرک دو زبانه  فنی حرفه ای ، آموزشگاه کارآموزان را به این سازمان معرفی می کند تا پس از انجام آزمون های مربوطه مدرک فنی حرفه ای را نیز دریافت کنند .(دوره تخصصی تعمیرات برد ظرفشویی در تبریز 100 درصد تضمینی)

دوره تعمیرات چرخ گوشت در تبریز 100 درصد تخصصی

درباره این مطلب نظر دهید !