041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

دوره تعمیرات جاروبرقی در تبریز 100 درصد تخصصی

آموزشگاه کاسپین  با 3 شعبه فعال در تبریز از پر افتخارترین کار آفرینان حوزه فنی حرفه ای میباشد که با  سالها سابقه درخشان در زمینه آموزش تخصصی تعمیرات جاروبرقی (دوره تعمیرات جاروبرقی در تبریز 100 درصد تخصصی)  ، دوره های تخصصی این رشته را با استفاده از بروز ترین متد آموزشی  و با هدف کارآفرینی و آموزش مهارت های کوتاه مدت کارآموزان، برگزار می نماید و مهارت آموزان را آماده ی حضور در بازار کار می نماید.

دوره تعمیرات جاروبرقی در تبریز 100 درصد تخصصی

آموزش تعمیرات جارو برقی در تبریز

تعمیرات جارو برقی یکی از دوره های زیر مجموعه تعمیرات لوازم خانگی است که با شرکت در آن می توانید در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد تعمیرات انواع مدل های جدید و قدیمی جارو برقی را یاد بگیرید و وارد بازار کار شوید. پس از پایان یافتن دوره در آموزشگاه کاسپین، یک مدرک معتبر فنی حرفه ای در اختیار شما قرار می گیرد.(دوره تعمیرات جاروبرقی در تبریز 100 درصد تخصصی)

آموزش تعمیر جاروبرقی یکی از دوره های تعمیرات لوازم خانگی در تبریز آموزشگاه کاسپین در تبریز می باشد.جاروبرقی یکی از لوازم پر مصرف در تمام خانه هاست و همین مسئله موجب استهلاک بالای جارو برقی می شود.

بنابراین تعمیرات جارو برقی بازار کار مناسبی برای متخصصین فعال در این رشته فراهم کرده است. با توجه به بازار کار خوب تعمیر جاروبرقی آموزشگاه کاسپین دوره آموزش تعمیر جارو برقی در تبریز را با هدف ورود کارآموزان حرفه ای به بازار کار و زیر نظر اساتید باتجربه و متخصص برگزار می نماید.

دوره تعمیرات جاروبرقی در تبریز 100 درصد تخصصی

دوره تعمیرات تخصصی جاروبرقی در تبریز

جاروبرقی از پر استفاده ترین لوازم خانگی موجود هستند. علت این امر هم کاربرد گسترده آنهاست. این ابزار علاوه بر منازل شخصی در هتل ها، تالارها، باغ ویلاها، برخی اداره جات، مدارس، نمازخانه ها و بسیاری مکان های دیگر مورد استقبال قرار گرفته اند. از همین رو، محبوبیت بالایی نیز پیدا کرده‌اند. جاروبرقی ها از معدود لوازمی هستند؛ که دارندگان آنها به تعمیرات آنها در زمان خرابی و بروز مشکلات اهمیت می‌دهند.

اگر جاروبرقی ها فاقد گارانتی باشند؛ ممکن است مشکلاتی در زمان تعمیرات آنها پیش آید. با این حال تعمیر امن و سریع جاروبرقی فرسوده وحتی بدون گارانتی از وظایف یک تکنسین تعمیرات جاروبرقی است. با توجه به بازارکار خوب تعمیرات جاروبرقی بسیاری از تعمیرکاران با سابقه نیز پس از چندی به سمت این رشته جذب می‌شوند.(دوره تعمیرات جاروبرقی در تبریز 100 درصد تخصصی)

دوره آموزش تعمیرات جاروبرقی توسط اساتید مجرب و کارآزموده آموزشگاه فنی و مهندسی کاسپین برگزار می‌شود. در این دوره، تمرکز اساتید کاردانش بر روی کسب تجربه و دانش عملی و علمی در یک راستا می‌باشد. به همین جهت هنرجویان در کنار یادگیری آخرین اطلاعات و آشنایی با جدیدترین ابزار و روش های تعمیرات جاروبرقی، در کوتاه ترین زمان به صورت عملی، عیب یابی و تعمیرات جاروبرقی را مانند یک تعمیرکار حرفه ای انجام خواهند داد.

دوره تعمیرات جاروبرقی در تبریز 100 درصد تخصصی

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

ما در آموزشگاه کاسپین با برگزاری کلاس های تعمیر برد لوازم خانگی و تعمیر برد الکترونیکی و تعمیر اینورتر سعی بر آن داریم تا یک راه آسان و مستقیم را برای کارآموزان خود جهت ورود به صنعت تعمیرات برد کشور فراهم کنیم .اساتید ما در دوره تعمیرات لوازم خانگی بر اساس آموزش های کاملا اصولی و کاربردی تدریس کرده تا بتوانند مفید ترین مطالب را در کوتاه ترین زمان برا کارآموزان با هر سطح دانش فنی ای دربر داشته باشند .

در این دوره ، آموزش ها از پایه شروع شده تا برای افراد علاقه مند به تعمیر برد لوازم خانگی، که آشنایی زیادی با آن ندارند محیطی فراهم شود تا بتوانند با درک کامل ابزار و تجهیزات ، دانش تخصصی لازم برای شروع به کار را کسب نمایند.(دوره تعمیرات جاروبرقی در تبریز 100 درصد تخصصی)

در آموزش تعمیر برد لوازم خانگی در تبریز ابتدا در فصل اول به سراغ آموزش انواع قطعات الکتریکی و الکترونیکی مانند مقاومت ها ، خازن ها ، دیود ها و پل های دیودی و ترازیستور می رویم و نحوه خواندن هرکدام و تست آن ها را یاد داده و سپس انواع آی سی ها مانند اپتوکوپلر ، اپتو ترایاک ، آِی سی های آپ امپ و … را آموزش می دهیم .

دوره تعمیرات جاروبرقی در تبریز 100 درصد تخصصی

بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

با توجه به هوشمند شدن لوازم خانگی و استفاده از برد های الکترونیکی در آن ها ، عمده مشکلی که امروزه پیش می آید خرابی برد الکترونیکی آن هاست و تعمیر برد لوازم خانگی کار تخصصی می باشد و هر تعمیر کاری از پس آن بر نمی آید .بنابراین اجرت تعمیرات برد لوازم خانگی به طرز قابل توجهی بالاست و در اکثر موارد خرابی آن به سادگی و با تعویض یک قطعه بر طرف می شود و اجرتی بالای یک میلیون بابت تعمیر آن به دلیل تخصصی بودن کار دریافت می شود .(آموزش تعمیر برد لوازم خانگی)

بنابراین یک فرد متخصص در حوزه تعمیرات برد و لوازم خانگی در تبریز امروزه در آمدی بالای 30 میلیون در ماه دارد و افراد متخصص در این حوزه به دو صورت می توانند جذب بازار کار این حرفه بشوند :اول افرادی که علاقه به استخدام و جذب شدن در شرکت های فعال در حوزه تعمیرات لوازم خانگی دارند که با یک سرچ ساده می توانند کلی آگهی استخدام در این باره پیدا کنند .

دوم افرادی که با تبلیغات مناسب و خرید ابزار به صورت انفرادی فعالیت می کنند که در صورت بازار یابی مناسب در آمد این افراد به مراتب بالاتر است .

دوره تعمیرات جاروبرقی در تبریز 100 درصد تخصصی

بهترین آموزشگاه آموزش تعمیر برد در تبریز

آموزشگاه کاسپین به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش تعمیرات برد در تبریز، با بهره‌گیری از اساتید برجسته و تجهیزات پیشرفته، به دانش‌آموزان خود آموزش کامل و جامعی در زمینه تعمیرات برد الکترونیکی، ارائه می‌دهد. با ارائه دوره‌های تخصصی و کاربردی در زمینه تعمیرات برد لوازم خانگی و الکترونیکی، این آموزشگاه امکاناتی را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا در کارآموزی و فعالیت‌های شغلی خود به بهترین شکل عمل کنند.

همچنین، این مرکز با بهره‌گیری از روش‌های آموزشی مدرن و جذاب، به دانش‌آموزان خود مهارت‌های لازم در زمینه تعمیرات برد الکترونیکی را بدون هیچ گونه محدودیت زمانی، به دست می‌دهد. به طور کلی، با انتخاب آموزشگاه کاسپین در تبریز، می‌توانید به راحتی و با اطمینان کامل، به عنوان یک متخصص در زمینه تعمیرات برد الکترونیکی، شروع به فعالیت کنید.(آموزش تعمیر برد لوازم خانگی)

دوره تعمیرات جاروبرقی در تبریز 100 درصد تخصصی

مدرک فنی حرفه ای تعمیر جاروبرقی

پس از اتمام دوره آموزش تعمیر برد لوازم خانگی از طرف آموزشگاه یک مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای به کار آموزان اهدا می شود تا کار آموزان علاقه مند به استخدام شدن به راحتی بتوانند جذب بازار کار در حوزه تعمیرات لوازم خانگی شوند .(آموزش تعمیر برد لوازم خانگی)

همچنین در صورت تمایل کار آموز به دریافت مدرک دو زبانه  فنی حرفه ای ، آموزشگاه کارآموزان را به این سازمان معرفی می کند تا پس از انجام آزمون های مربوطه مدرک فنی حرفه ای را نیز دریافت کنند .(دوره تعمیرات جاروبرقی در تبریز 100 درصد تخصصی)

درباره این مطلب نظر دهید !