041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

دوره سخنوری در تبریز

آموزش فن بیان  در تبریز در یک تعریف ساده فن بیان به معنای توان سخن گفتن در موقعیت های متفاوت و قدرت کلامی بالا با توجه به شرایطی که در آن سخن می گویید می باشد. برای آموزش فن بیان باید مهارت کلامی خود را افزایش دهید ، بدانید درهرشرایطی و با هر شخصی چگونه صحبت کنید. درهنگام صحبت کردن بتوانید با شنونده ارتباط موثر برقرار کرده و شنونده را متقاعد سازید((دوره سخنوری در تبریز).

دوره فن بیان و مهارت گویندگی، یکی از مولفه های مهم مدیریت جلسات و نشست ها است . این شاخصه بارز را می توان در کلاس های تخصصی آموزش دید. کلاس فن بیان و مهارت های گویندگی یکی از دوره های بسیار کاربردی و پربازخورد در آموشگاه کاسپین در تبریز است.

دوره سخنوری در تبریز

دوره سخنوری در تبریز ویژه بازار کار

فن بیان، یعنی توانایی صحبت کردن، موضوعی است که هم در زندگی شخصی و هم در پیشرفت‌های تحصیلی و شغلی تاثیر به سزایی دارد. درواقع فن بیان یعنی استفاده از تمام اجزای ارتباطی برای رساندن پیام به بهترین شکل ممکن به مخاطب و دریافت پاسخ مناسب از سمت او.

همانطور که از نامش پیداست سخنوری یک فن است و نیاز به آموزش‌های تخصصی و گذراندن دوره های فن بیان در تبریز و آموزشگاه های معتبر سراسر کشور دارد. ما در این دوره روش های افزایش اعتماد به نفس و چند مورد از تکنیک‌های فن بیان را به شما آموزش می‌دهیم و علاوه بر آن بهترین کلاس فن بیان در تبریز را به طور کامل به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید زیر نظر بهترین استاد فن بیان در تبریز به صورت تخصصی آموزش ببینید.

دوره سخنوری در تبریز

آموزش کاربردی فن بیان و سخنوری

آموزش فن بیان و مهارت های گویندگی (دوره سخنوری در تبریز) یک هنر (مهارت) است، هنری که با دانش آمیخته شده است . دانش و مهارت را باید اکتساب کرد، بهترین فرصت برای کسب دانش جهت ارتقاء مهارت های سخنوری و سخنرانی شرکت در دوره فن بیان و مهارت های گویندگی آموزشگاه کاسپین است.

کلاس فن بیان به صورت کاربردی و مهارتی  برگزار می شود. بعد از سپری کردن این دوره مخاطبان می توانند نسبت به مدیریت جلسات و مذاکرات توانایی بیشتری داشته باشند. سخنرانی و سخنوری یک مهارت است که در بیان شخصیت و نگرش و جذب مخاطب به شما کمک می کند.

دوره فن بیان و سخنوری ارتباط مستقیم با فروش و فروشندگی و فنون مذاکرات تجاری دارد. اما از نظر محتوایی تفاوت های عمده و عملی نیز وجود دارد که در این دوره به آنان پرداخته می شود. اگر می خواهید دوره های فروشندگی یا فنون مذاکرات را سپری کنید این دوره برای شما مناسب است.

دوره سخنوری در تبریز

اهمیت آموزش فن بیان و مهارت های ارتباطی

همانطور که می دانیم امروزه داشتن تخصص، دانش و مهارت برای موفقیت الزامیست ولی کافی نیست. و اگر بلد نباشیم ارتباط خوبی با دیگران برقرار نماییم و خواسته ها، ایده ها، خدمات و توانمندیهای خود را بخوبی بیان نماییم، نتایج دلخواه و مطلوبی را نخواهیم گرفت.

دوره فن بیان در تبریز این امکان را به شما می دهد تا بتوانید مهارت های سخنرانی (Public Speaking and Presentation) و فن بیان (Speech) و صحیح صحبت کردن (Speaking Skills) را در خود پرورش دهید. بطور خلاصه در آموزشگاه کاسپین هنر خوب حرف زدن و حرف خوب زدن می آموزید.(دوره سخنوری در تبریز)

در دوره سخنوری در تبریز ، تکنیکهای اعتماد به نفس و رفع خجالت و کم حرفی، تکنیکهای کاربردی فن بیان، مدیریت ترس از سخنرانی، نحوه نوشتن متن سخنرانی، روشهای تقویت حافظه، الگوهای رفتاری و زبان بدن (Body Language)، روش ها و مهارت های برقراری ارتباط و روابط عمومی، ایجاد ارتباط موثر و خوب در جامعه، آداب معاشرت حرفه ای، فنون کسب شخصیت کاریزماتیک یعنی جذابیت، اثرگذاری و الهام بخش بودن را فرا می گیرید.

۸۵% عامل پیروزی افراد موفق، مهارتهای ارتباطی، نحوه صحبت کردن و هوش اجتماعی آنهاست.

بنابراین فرقی نمی‌کند که شما چه شغلی دارید، جزو مدیران، منشی ها و رییس دفترها، اساتید دانشگاهها و دانشجویان، مدرسان و مربیان موسسات آموزشی، فروشندگان، بازاریابان تلفنی و حضوری، راهنمای تور گردشگری، مسئول روابط عمومی هستید و یا هر شغل دیگری داشته باشید، بدون شک به فن بیان، قدرت سخنوری و سخنرانی و به طور کلی مهارت های خوب صحبت کردن و برقراری ارتباط نیاز دارید.

دوره سخنوری در تبریز

کاربرد فن بیان در کسب و کار

افرادی که خوب صحبت می کنند فرصت های بیشتری سراغشان می آید، از جمله موقعیت های اضافه حقوق، ارتقاء شغلی و….خلاصه این که درهای بیشتری برای افرادی باز می شودکه با اعتماد به نفس هستند و خوب صحبت می کنند.

خوب صحبت کردن شما به اطرافیانتان نشان می دهد که شما به خودتان اعتماد دارید و همین مسئله باعث می شود که اطرافیانتان هم به شما اعتماد کنند.اگر شما در محیط کار خوب صحبت نکنید و همیشه در پشت صحنه و در سکوت باشید در این صورت در نهایت شغل شما به خطر می افتد و یا نمی توانید به آن نتیجه و پیشرفت دلخواه خود برسید.(دوره سخنوری در تبریز)

وقتی صحبت نمی کنید، عقاید و نظرتان را مطرح نمی کنید مردم به راحتی خودشان بر اساس حدس و گمان خودشان (گاهاً اشتباه) درباره شما و آنچه که می اندیشید قضاوت می کنند.باید خودتان را آنطور که شایسته شماست در شغل خود تعریف کنید تا اطرافیانتان بتوانند شما را در آن جایگاه بپذیرند و زمینه پیشرفتتان فراهم شود.

مدرک بین المللی فن بیان در تبریز

(مدرک بین المللی فن بیان در تبریز) آموزشگاه کاسپین بعد از گذراندن دوره ،یک گواهی پایان دوره از سوی موسسه برای هنرجویان صادر میگردد .

هنرآموزان عزیز پس از گذراندن کلاس فن بیان فنی حرفه ای در تبریز میتوانند به صورت اختیاری نسبت به دریافت مدرک بین المللی پایان دوره فن بیان اقدام نمایند و مدرک بین المللی  RFTC تحت لیسانس کشور اسپانیا که از معتبرترین مدارک ارائه شده در سطح بین المللی میباشد را دریافت نمایند .

دوره سخنوری در تبریز

بهترین آموزشگاه فن بیان در تبریز

آموزشگاه فن بیان در تبریز روز به روز فراگیرتر شده و میتوان به اهمیت بالای یادگیری فن بیان و ضرورت آن در جامعه کنونی اشاره کرد به گونه ای که در سال های آتی شاهد خواهیم بود که فراگیری فن بیان،پیش شرط الزامی جهت استخدام در مراکز دولتی و غیردولتی و به مراتب مشاغل آزاد نیز خواهد بود.

آموزشگاه کاسپین یکی از بهترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره سخنوری در تبریز می باشد که این دوره را به صورت کاملا تخصصی و جامع برای علاقمندان زیر نظر بهترین اساتید برگزار می کند.پس این فرصت استثنایی را از دست ندهید و در دوره فن بیان و سخنوری آموزشگاه کاسپین در تبریز شرکت کنید.

درباره این مطلب نظر دهید !