041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

دوره نصب دوربین های مداربسته در تبریز

امروزه دوربین‌های مداربسته کاربردهای بسیار زیادی در زندگی روزمره پیدا کرده‌اند. کاربرد اصلی و عمدۀ دوربین‌های مداربسته در سیستم‌های حفاظتی است، اما کاربردهای آن به سیستم‌های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر می‌رود؛ کاربردهایی ازقبیل کاربردهای پلیسی، نظامی، فضایی، صنعتی، کنترل ترافیک، ارتباطات ویدیویی و تصویربرداری نامحسوس.

دوره نصب دوربین های مداربسته در تبریز

انواع دوربین‌های مداربسته به دو دسته دوربین‌های آنالوگ و دیجیتال دسته‌بندی می‌شوند. دوربین‌های مداربسته دیجیتال از رایج‌ترین نوع دوربین‌ها هستند و یکی از حوزه‌های کاری مفید و پردرآمد برای افرادی است که توانسته‌اند با یادگیری این حرفه، در این صنعت فعالیت نمایند.

در دوره نصب دوربین های مدار بسته در تبریز با معرفی سه آموزشگاه در خدمت شما هستیم .آموزشگاه آپادانا ، کاسپین و پارسیان

بازارکار و درآمد نصب دوربین مدار بسته در تبریز

( دوره نصب دوربین های مداربسته در تبریز )

بازار کار این رشته بسیار درآمد خوبی دارد. شما هر جایی که در نظر بگیرید یا افرادی در آن زندگی می کنند یا یک سری کالا و موجودی در یک مکان مثلا سوپر مارکت ها ، بانک و … وجود دارد. هر جایی که نیاز هست محیط کاملا چک شود، نیازمند دوربین های مدار بسته هستیم.

پس هر ساختمانی که در حال ساخت است، هر ملکی که ساخته می شود، هر انباری که موجود می شود به نوعی بازار کار این رشته است و می توانید در آن مکان ها کار کنید. کارآموزان بعد از اینکه دوره آموزش نصب دوربین را گذراندند می توانند وارد بازار کار شوند.

فردی که خیلی ساده و ابتدایی وارد این کار شود در همان ماه اول بیشتر از یک کارمندی که در یک شرکت مشغول است، درامد خواهد داشت و بعد از دو یا سه ماه حداقل دو یا سه برابر یک کارمند ساده می تواند درامد داشته باشد.

هرچند که میزان درآمد به تلاش افراد هم وابسته است ولی در این رشته یک نفر حتی اگر یک تازه کار باشد در همان ماههای اول اندازه یک کارمند ساده درآمد خواهند داشت و رفته رفته میزان درامد چند برابر هم خواهد شد. ( دوره نصب دوربین های مداربسته در تبریز )

این دوره بیشتر مناسب افرادی هست که کار ساختمانی را در حد سیم کشی و برق کشی انجام می دادند ولی درامد انچنان بالایی معمولا ندارند. اگر نصب دروبین، دزدگیر و سایر این موارد را بتوانند به رزومه کاری خودشان اضافه کنند مسلما درامد چند برابری خواهند داشت.

یعنی افرادی که در حال حاضر در ساختمان کار می کنند می توانند با این رشته ارتقای شغلی داشته باشند. افراد دیگری که کارمند هستند می توانند این کار را به عنوان شغل دوم داشته باشند چون یک پروژه که به عنوان مثال 4 عدد دوربین نیاز دارد شاید در چند ساعت و نهایت در یک روز قابل انجام باشد. پی میشود به عنوان شغل دوم هم به این کار وارد شد .( دوره نصب دوربین های مداربسته در تبریز )

سرمایه کار نصب دوربین های مدار بسته در تبریز

ابزارهای مورد نیاز این کار در حال حاضر از نظر قیمت خیلی پایین هستند. یک سیم چین، یک پیچ گوشتی، یک دریل و … ابتدایی ترین ابزاری است که یک برقکار نیاز دارد و تقریبا با همین موارد میشود کار را استارت زد و شروع کرد. به همین خاطر این رشته از نظر ابزار کاری که کارآموز نیاز دارد جزو ارزان ترین رشته ها است و نیاز نیست سرمایه خیلی بزرگی داشته باشید؛ برای شروع پروژه های اول همان وسایل ابتدایی مثلی دریل، سیم چین ، پیچ گوشتی و یک فازمتر کافیست و نیازمند سرمایه بیشتری نخواهد بود و می توانید رفته رفته ابزار تخصصی تر هم اضافه کنید.

توصیه می کنیم در کنار نصب دوربین ، دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیک در تبریز را که به صورت درجه یک تدریس میشود را هم بگذرانید.

هدف از دوره نصب دوربین مدار بسته در تبریز

در آموزشگاه های آپادانا و کاسپین و پارسیان( دوره نصب دوربین های مداربسته در تبریز )در هر مرحله تست های عملی و تئوری بین کلاسی  از کار آموزان به عمل می آید تا هر کار آموز بطور کامل کلیه مراحل نصب دوربین مدار بسته آی پی و دوربین آنالوگ را انجام داده و در آن به تسلط صد در صد برسد. در واقع هدف نهایی از تشکیل کلاس‌های آموزش دوربین مداربسته در تبریز تربیت نصاب های ماهر دوربین مداربسته است که بدون پیاده سازی چنین روشی تقریباً غیر ممکن خواهد بود. در واقع استفاده از متد های پشرفته از ویژگی های بزرگ آموزشگاه های نام برده است که در کمتر آموزشگاه هایی یافت می شود.

دوره نصب دوربین های مداربسته در تبریز

سرفصل دوره نصب دوربین های مداربسته در تبریز

دوره آموزش نصب دوربین مداربسته در تبریز (کاسپین ،آپادانا و پارسیان ) به صورت 100% کاربردی و به صورت کلاس های عملی برگذار می شود. به این ترتیب این اطمینان برای شما وجود خواهد داشت که با شرکت در این کلاس ها تمامی قطعات و اجزای دوربین مدار بسته ( هم دوربین IP و هم دوربین آنالوگ ) از لنز و کابل تا DVR و کارت شبکه و دیگر اجزاء ، برای نصب و راه اندازی مراحل نصب دوربین مدار بسته آماده می باشد و اساتید مرحله به مرحله بصورت عملی این کار را به شما آموزش می دهد.

( دوره نصب دوربین های مداربسته در تبریز )

 • معرفی کلی سیستم‌های مداربسته تحت شبکه
 • اجزای یک سیستم مداربسته تحت شبکه / دوربین و دستگاه و سوئیچ
 • دوربین مداربسته تحت شبکه
 • سوئیچ شبکه
 • آدرس‌دهی در سیستم تحت شبکه IP Address ،Subnet Mask و Default Gateway
 • اصول جانمایی یک سامانه نظارت تصویری (جانمایی دوربین، مسیریابی، جانمایی سوئیچ شبکه، جانمایی دستگاه NVR
 • شبکه‌های کامپیوتری و توپولوژی شبکه Lan,can,wlan
 • راهکارهای طراحی شبکه‌های مداربسته
 • کابل شبکه و نحوۀ انتخاب کابل مناسب
 • نحوۀ پیدا کردن آدرس آی‌پی
 • بررسی مشخصات دستگاه DVR
 • آموزش نحوۀ سوکت زدن
 • آموزش اسپید دام (جانمایی، پریست‌بندی و کنترل)
 • آموزش کانفیگ دستگاه و دوربین (اصول تنظیم استریم و بیت‌ریت دوربین‌های شبکه، پهنای باند ورودی و خروجی)
 • مشاهده و تنظیم تصویر دوربین از طریق لپ‌تاپ IP finder,CMS
 • آموزش مشتری‌مداری
 • آموزش کارشناسی محل
 • آموزش کامل نحوۀ فاکتورنویسی برای مشتری

( دوره نصب دوربین های مداربسته در تبریز )

 1. آموزشگاه آپادانا

مرکز آموزش  آپادانا در تبریز دوره های آموزشی مختلفی را مطابق با استاندارد های جهانی برگزار می کند.

آدرس: خیابان آزادی،خیابان شهید جدیری،روبروی مارکت آتا ،ساختمان 17

 1. آموزشگاه کاسپین

از جمله آموزشگاه‌های معتبر شهر تبریز با زیر مجموعه های بسیار آموزشی.

آدرس: ابوریحان به سمت لاله،جنب پل عابر پیاده،طبقه فوقانی دفترخانه158

 1. آموزشگاه پارسیان

اگر به دنبال یک آموزشگاه نصب دوربین موفق در تبریز هستید، این آموزشگاه رو از دست ندید.

آدرس: سه راه طالقانی،روبروی ستاد اقامه نماز،طبقه فوقانی انتشارات اختر،طبقه سوم.

درباره این مطلب نظر دهید !