041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

دوره های آنلاین کمک های اولیه

در جامعه  ی امروزی آشنایی با امداد و نجات و کمک ها ی اولیه  چه با شرکت در دوره های حضوری و چه با شرکت در دوره های آنلاین کمک های اولیه امری ضروری و لازم می باشد. سانحه و حادثه زمان و مکان نمی‌شناسد و ممکن است در هر لحظه، همه‌جا و برای هر کسی اتفاق بیافتد، پس هر فردی امکان دارد به طور ناگهانی و غیرمنتظره برای کمک به خود و یا دیگران به مهارت‌های پزشکی و کمک‌های اولیه نیازمند باشد.

دوره های آنلاین کمک های اولیه

آموزش فوریت های پزشکی

کمک‌های اولیه به مراقبت‌های فوری یا اورژانسی اشاره دارد که باید در صورت آسیب دیدگی یا بیماری تا زمانی که درمان کامل پزشکی در دسترس باشد، ارائه دهید. برای شرایط جزئی، مراقبت های اولیه ممکن است کافی باشد. برای مشکلات جدی، مراقبت های اولیه باید تا زمانی که مراقبت های پیشرفته تر در دسترس قرار گیرد ادامه یابد.تصمیم به اقدام مناسب با کمک های اولیه می تواند به معنای تفاوت بین زندگی و مرگ باشد.

کمک های اولیه به مراقبت های پزشکی اطلاق می شود که معمولاً بلافاصله پس از وقوع آسیب و در محلی که در آن رخ داده انجام می شود.

اغلب شامل یک درمان کوتاه مدت و یکباره است و نیاز به تکنولوژی یا آموزش کمی برای اجرا دارد. کمک های اولیه می تواند شامل تمیز کردن بریدگی های جزئی، خراش ها یا خراش باشد. درمان سوختگی جزئی؛ استفاده از باند و پانسمان؛ استفاده از داروهای بدون نسخه؛ تخلیه تاول؛ حذف زباله از چشم؛ ماساژ دادن؛ و نوشیدن مایعات برای از بین بردن استرس گرمایی.

دوره های آنلاین کمک های اولیه

دوره ی آموزش کمک های اولیه

آموزشگاه کاسپین در تبریز علاوه بر ارتقا سطح مهارت های فنی و تخصص های عملی بازارکار، به مبحث سلامت و دوره های مرتبط با آن بسیار اهمیت داده و می دهد. دوره هایی مثل دوره مراقبت از پوست، مو و زیبایی، دستیار دندانپزشک و…

دوره کمک های اولیه و فوریت های پزشکی در تبریز ، یکی از این فرصت های بی نظیر است. یک دوره ی تمام عیار در خصوص کمک های اولیه و فوریت های پزشکی که در هر لحظه و زمانی ممکن است به درد ما، اطرافیان و هم نوعانمان بخورد.(دوره های آنلاین کمک های اولیه)

دوره های آنلاین کمک های اولیه

آموزش مجازی کمک های اولیه

شاید نیاز نباشد که دوره کمک‎‌های اولیه را در زمان مشخص و محدودی مطالعه کنید! با این حال اگر در مهارت‌های کمک‌های اولیه تازه‌وارد هستید، بهتر است فراگیری آن را از آغاز و به ترتیب شروع کنید. در پایان این دوره‌ها، یک آزمون وجود دارد که می‎‌توانید دانش خود را بسنجید. پس از تکمیل تمام بخش‎‌ها، می‌‎توانید گواهینامه کمک‎‎‌های اولیه را دریافت نمایید.

آموزشگاه کاسپین امکان آموزش کمک های اولیه در تبریز را به صورت مجازی برای علاقمندان فراهم کرده است.این آموزش زیر نظر اساتید مجرب کاسپین و مطابق با سرفصل های فنی حرفه ای ارائه خواهد شد.(دوره های آنلاین کمک های اولیه)

دوره های آنلاین کمک های اولیه

اهمیت یادگیری امداد و نجات و کمک های اولیه

کشور ایران جزو 10 کشور حادثه خیز دنیا محسوب می‌شود. بنابراین بایستی همیشه خود را برای مقابله با هر گونه حادثه احتمالی آماده کنیم. اگر فقط آمار حوادث رانندگی را مدنظر قرار دهیم، باز هم آمار بسیار بالایی از حادثه خیزی را داریم.

علی رغم پیشرفت‌های تکنولوژیکی و علمی اخیر، آدمی همچنان در مقابل عوارض سوانح و بلایای طبیعی ناشی از دگرگونی‌های طبیعت ( سیل، زلزله، طوفان و …) آسیب‌پذیر است. هم‌چنان که در مقابل ابزارهای ساخت خود ( جنگ، تصادفات و … ) آسیب‌پذیر است. با یادگیری کمک های اولیه علاوه بر نجات جان خود و اطرافیان، می توان جان انسان های زیادی را نجات داد.

دوره های آنلاین کمک های اولیه

ویژگی‌های مهم کمک‌های اولیه

  • کمک به بهبودی وضع بیمار
  • تسریع در روند بهبودی
  • کاهش آسیب و صدمات بیمار
  • تسریع در انتقال بیمار به مراکز درمانی

دوره های آنلاین کمک های اولیه

کلاس های کمک های اولیه در تبریز

دوره کمک های اولیه در تبریز در آموزشگاه کاسپین یک دوره آموزشی شامل تمام مهارت های لازم برای کمک های اولیه  می باشد.محتوای دوره کاملا منطبق با بازار کار است .این دوره آموزشی توسط پزشک تدریس می شود.دوره به صورت کارگاهی و مهارتی برگزار می گردد.

در انتهای دوره به مهارت جویان گواهینامه قابل استعلام داده می شود. از مزایای آموزشگاه کاسپین قیمت مناسب آن نسبت به سایر موسسات و شرایط پرداخت اقساطی آن است.لازم به ذکر است که مراکز مجتمع آموزشی کاسپین از دسترسی مناسب برخوردارند و نزدیک ایستگاه اتوبوس و BRT قرار دارند.

از امتیازات ممتاز این آموزشگاه این است که مهارت آموزان پس از ثبت نام در یک دوره در صورت نیاز می توانند به صورت رایگان در همان دوره شرکت کنند تا آن مهارت را به صورت کامل فرا بگیرند.

درباره این مطلب نظر دهید !