041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

دوره گویندگی در تبریز

دوره فن بیان در تبریز و فن بیان با هدف تربیت نیروی انسانی مورد نیاز و ارائه آموزش های کاربردی مورد نیاز در عرصه گویندگی و دوبلاژ جهت همکاری با مراکزی چون صدا و سیما،برنامه های رادیویی،استودیو های دوبلاژ فیلم ،شرکت های فیلمسازی و تبلیغاتی و همچنین ارتقاء مهارت در فن بیان جهت بازیگران و مجریان برنامه های تلویزیونی و رادیویی طراحی گردیده است(دوره گویندگی در تبریز).

در شهر تبریز، آموزشگاه کاسپین به عنوان یکی از مراکز آموزش تخصصی و متخصص در زمینه هنرهای نمایشی و ارتباطی شناخته می‌شود. این آموزشگاه با هدف ارتقای مهارت‌های گفتاری و بهبود توانایی‌های ارتباطی افراد، اقدام به برگزاری دوره‌های متنوع گویندگی می‌کند.

این دوره‌ها با محوریت آموزش های نظری و عملی در زمینه‌های مختلفی چون فنون صحبت کردن، تکنیک‌های آرام‌سازی، بهبود دیکسیون و تلفظ، ایجاد اعتماد به نفس و بهره‌گیری از زبان بدن به عنوان ابزاری مؤثر در برقراری ارتباط موثر طراحی و اجرا می‌شوند.

مدرسان این دوره‌ها، از اساتید مجرب و صاحب‌نام در حوزه گویندگی و هنرهای نمایشی هستند که با به‌کارگیری روش‌های نوین آموزشی، فرصتی را برای شرکت‌کنندگان فراهم می‌آورند تا به ارتقای مهارت‌های خود در زمینه گویندگی و ارتباطات بپردازند. بدون شک، حضور در این دوره‌های آموزشی، می‌تواند گام موثری در جهت کسب توانمندی‌های لازم برای موفقیت در عرصه‌های مختلف ارتباطی و شغلی باشد.

دوره گویندگی در تبریز

راز انسان‌هایی که در ارتباط برقرار کردن مهارت دارند فن بیان آنها در صحبت کردن است. همه این رازها به رساندن پیام مربوط است. دوره فن بیان در تبریز  موضوعی نیست که امروزه بر سر زبان‌ها افتاده باشد. بعضی‌ها فکر میکنند که انسان‌ها به تازگی برای به کرسی نشاندن حرفشان خوب حرف زدن را می ‌آموزند

اما اهمیت این موضوع از زمانی که بشر توانایی حرف‌زدن پیدا کرد احساس شد.یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها برای یک ارائه شاخص و سخنرانی خوب آموختن فن بیان و گویندگی است.با آموزش فن بیان و گویندگی، نفوذ کلام و توانایی متقاعد کردن دیگران در دنیای امروز، در کار و زندگی تغییرات بزرگی ایجاد می‌کند.

چه مهارت هایی در دوره گویندگی در تبریز کسب میکنید

-مهارت ها و تکنیک های مختلف گویندگی

-اصول و فنون کاربردی فن بیان

-الفبای صوت و آوا

-کنترل تنفس

-تلفظ صحیح کلمات

-تغییر ریتم و تن صدا

سرفصل های دوره گویندگی در تبریز

دوره گویندگی در تبریز

با شرکت در دوره گویندگی در تبریز آموزشگاه کاسپین نمایندگی ونک، هنرجویان با یادگیری تکنیک های بیان و بدن مهارت های گفتاری خود را در زمینه های مختلف از جمله؛ بازیگری، دوبلاژ و اجرا افزایش داده و در انتهای دوره مجموعه ای از تجربیات خود را به صورت ضبط شده به عنوان پروژه نهایی ارائه می دهند.

در آموزشگاه کاسپین در تبریز یک دوره  24 ساعته است که به طور اختصصاصی به آموزش مهارت های گویندگی، دوبلاژ، اجرا و فن بیان می پردازد. برخی از سرفصل های دوره گویندگی در تبریز عبارتند از:

 • آموزش فن بیان و گویندگی
 • -روش های القاء مفاهیم حسی به وسیله تغییر در شیوه بیان و آواها
 • -آشنایی با اصول کار استودیویی
 • -آشنایی با متون خبری
 • -آشنایی با متون ادبی،هنری،نظم و نثر
 • -تحلیل موقعیت به وسیله تمرین های عملی و شیوه کارگاهی
 • -تبحر در روان خوانی
 • خواندن متون مختلف
 • آموزش اجرا در رادیو و تلویزیون
 • تمرین صدا شناسی آوا شناسی
 • آموزش زبان بدن در گفتگو و اجراو سخنرانی
 • تمرین حس و نمایشنامه خوانی
 • تمرین گویندگی متن در استودیو
 • آموزش بداهه پردازی در سخنرانی
 • آماده سازی ابزارهای گفتاری

دوره گویندگی در تبریز

 بازار کار گویندگی در تبریز

هنرجویان علاقه مند پس از گذراندن این دوره توانایی حضور در حوزه های مختلف صدا از جمله، اجرا، نریشن و ساخت آیتم های مستقل صوتی، برای انتشار در فضای وب را خواهند داشت.

و به علاقه مندان به یادگیری فن بیان و گویندگی پیشنهاد می شود در دوره های اصول و فنون بازاریابی و مذاکره در تبریز نیز شرکت کنند و از مزایای این رشته نیز برخوردار شوند .

مجتمع آموزشی کاسپین با سه شعبه فعال در تبریز و آموزش مجازی در سر تا سر کشور آماده ارائه خدمات آموزشی در حوزه ایمنی و بهداشت ، فناوری اطلاعات ، الکترونیک ، تجهیزات پزشکی ، فناوری اطلاعات و …می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

شماره تلفن چهار رقمی ما(برای تماس از شهر تبریز نیاز به گرفتن کد 041 نمی باشد.):

041-4164

آدرس(برای ثبت نام به شعبه یک و دو مراجعه فرمایید):

شعبه یک: خ آزادی-خ جدیری جنوبی ساختمان 17

شعبه دوم: سه راهی طالقانی روبه روی مصلی

شعبه سوم:خ آزادی-بعد از رو گذر ابوریحان

وبسایت: Eircas.ir

واتساپ و تلگرام: 09393090595

تماس مستقیم با کارشناس این دوره:09361364164

درباره این مطلب نظر دهید !