041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

چگونه مدرک ICDL بگیرم؟

چگونه مدرک ICDL بگیرم؟ اگر این سوال تو ذهنتون هست به دنیای دیجیتال خوش آمدید! آیا می‌خواهید مهارت‌های کامپیوتری خود را به سطحی بالاتر برسانید و مدرکی بین‌المللی در اختیار داشته باشید؟ همین حالا فرصتی بی‌نظیر را برای شما فراهم کرده‌ایم.

دوره آموزش ICDL در تبریز (مجوز بین‌المللی رانندگی رایانه) ، در آموزشگاه کاسپین برگزار می‌شود. با شرکت در این دوره، مهارت‌های لازم برای کار با رایانه و برنامه‌های آفیس را فرا خواهید گرفت و در آزمون بین‌المللی آی سی دی ال شرکت نموده و مدرک معتبری دریافت خواهید کرد.

آموزشگاه کاسپین با اساتید با تجربه و کارآزموده و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین آموزشی، به شما این امکان را می‌دهد تا با سرعت و سهولت بیشتری مهارت‌های لازم را فرا بگیرید.

چگونه مدرک ICDL بگیرم؟

مهارت های هفتگانه Icdl چیست؟

توانایی کار با کامپیوتر و داشتن مهارت های کامپیوتری یکی از ملزومات هر فردی است که خواهان شغل و حرفه ای مناسب با توانایی هایش است. در گذشته تحصیل در دانشگاه و صرفا داشتن مدرکی معتبر از دانشگاه و تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر، عاملی مهم در موفقیت های فردی محسوب می شد، اما در سال های اخیر تحصیلات جای خود را به داشتن انواع مهارت های فردی داده و داشتن مهارت و تخصص اولویت پیدا کرده است.

از این روی بسیاری از موسسات و آموزشگاه ها نظیر آموزشگاه کاسپین  اقدام به برگزاری دوره های تخصصی آموزش icdl در تبریز برای متقاضیان نموده و افرادی که به دنبال کسب مهارت های مختلف هستند در این موسسات ثبت نام کرده و دوره مورد نظر خود را می گذرانند. یکی از مهمترین دوره های مهارتی، دوره مدرک icdl بوده که در سال های اخیر در موسسات بسیاری برگزار شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

مهارت های هفتگانه ICDL (International Computer Driving Licence) شامل مفاهیم ابتدایی در فناوری اطلاعات، ویندوز، اینترنت و پست الکترونیک، نرم افزارهای آفیس شامل Word، Excel، Access، Powerpoint است.

چگونه مدرک ICDL بگیرم؟

کاربرد مدرک icdl

کاربرد مدرک هفتگانه کامپیوتر بیشتر برای استخدام می باشد. ما میدانیم که چقدر این مدرک  برای شما مهم است! شما باید به اداره ثابت کنید که میتوانید با کامپیوتر کار کنید. مدرک icdl برای استخدامی آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، دفاتر قضایی، سردفتری، کانون وکلا، بانک و سایر ارگان ها و حتی مهاجرت مفید و کاربردی می باشد. پس، همین امروز تصمیم بگیرید، وقت طلاست!

با شرکت در دوره آموزش مهرات ها هفتگانه کامپیوتر در تبریز با برگزاری آموزشگاه کاسپین در یکی از بهتریم آموزشگاه های تبریز این مهارت ارزشمند را بدست بیاورید.جهت ثبت نام و اطلاعات  بیشتر در مورد دوره با (4164-041) و یا (09361364164) تماس حاصل فرمایید.

چگونه مدرک ICDL بگیرم؟

مدرک icdl  مورد تایید سازمان امور استخدامی

این که مدرک icdl به چه دردی می خورد؟ یک بحث است و این که کدام مدرک معتبر است بحثی دیگر. از اصلی ترین مراکزی که قادر به ارائه مدرک ICDL معتبر هستند موسسات موجود در لیست امور استخدامی کشور هستند.

مراکز مورد تائید بنیاد icdl و همچنین موسسات یا مراکزی که دارای شماره مجوز از وزارت علوم، آموزش پرورش، فرهنگ و ارشاد می باشند نیز به عنوان مراجع قانونی و معتبر برای اخذ مدرک مورد نظر می باشند.

همه ما می دانیم مدارک سازمان فنی و حرفه ای از پرتال خود فنی و حرفه ای قابل استعلام می باشند. طبق ماده ۳۸ آیین نامه فنی و حرفه ای موسسات آزاد، تنها می توانند مدرک حضور در دوره بدون نمره ارائه دهند. در غیر این صورت اگر یک موسسه آزاد با سربرگ مدرک پایان دوره آموزش به همراه نمره و آزمون، مدرکی را به کارآموزان خود ارائه دهد، تخلف محسوب می شودآموزشگاه کاسپین در تبریز دوره های آموزش icdl در تبریز را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای برگزار میکند . ودر پایان دوره علاقمندان برای دریافت گواهی مستقیما به سازمان فنی ح

رفه ای معرفی می شوند.

درباره این مطلب نظر دهید !