041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان
  • 4

کسب درآمد از تعمیرات موبایل

امروزه شرایط جامعه به شکلی است که با اندکی نوسان در برخی پارامترها مانند قیمت، درآمد یا کیفیت کالاها، تقاضا برای انواع کالاها و خدمات به شدت دچار نوسان می‌شود.  به طوری که اندکی تغییر قیمت چندبرابر کاهش در تقاضا را به دنبال دارد(کسب درآمد از تعمیرات موبایل).

[lwptoc]

این در حالی‌است که موبایل از جمله کالاهایی‌ست که هرروز بیش از روز گذشته برای دارندگان آنها کاربری دارد. بنابراین قابل پیش‌بینی است که شغل تعمیرات موبایل ؛ حرفه تعمیر گوشی و تبلیت نیز اینگونه باشد و هر روز متقاضی بیشتری داشته باشد. برای یادگیری این مهارت شرکت در دوره تعمیرات موبایل در تبریز پیشنهاد می شود.

تنها با اندکی تحلیل شما هم رو به رونق بودن این شغل را تصدیق می‌کنید. با این حساب  وقت آن است که هوشمندانه عمل کنید و پیش از اشباع بازارِ این شغل کسب و کار خودتان را راه‌اندازی کنید. اما اینکه چگونه تعمیرکار موبایل شویم نیز دارای نکاتی هست که در این مقاله به صورت مفصل به آن می پردازیم.

پیش از هر کاری لازم است تا در یک دوره با کیفیت و عملی آموزش تعمیر موبایل شرکت نمایید تا به یک نیمچه متخصص تبدیل شوید سپس با دوره کارآموزی تعمیرات موبایل تخصص خود را تکمیل نمایید و فوت و فن کار را به خوبی یاد بگیرید. این دوره ها به صورت تخصصی و کامل در آموزشگاه کاسپین ارائه می شود.

کسب درآمد از تعمیرات موبایل

چگونه تعمیرکار موبایل شویم؟

برای این که بتوانید یک تعمیرکار موبایل شوید و به کسب درآمد از تعمیرات موبایل بپردازید به تحصیلات خاصی احتیاج ندارید. شما در هر رشته دانشگاهی و دبیرستانی که تحصیل کرده باشید می توانید با گذراندن دوره های تخصصی تعمیرات گوشی های همراه در یکی از آموزشگاه های معتبری که تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می کند می توانید مهارت های لازم را کسب کنید و کار خود را به عنوان یک تعمیرکار موبایل شروع کنید.

امروزه تعداد آموزشگاه های فنی که در زمینه های مختلف دوره های آموزشی برگزار می کنند زیاد شده است پس لازم است که قبل از ثبت نام در این آموزشگاه ها از مجرب و آگاه بودن اساتید آن ها و معتبر بودن مدرکی که در انتهای دوره به شما اعطا می کنند اطمینان حاصل کنید.

آموزشگاه کاسپین برای دوره های آموزشی مختلف از بهترین و با مهارت ترین اساتید استفاده می کند که می توانند تا پایان دوره ها شما را به سطح ایده آلی از مهارت و تجربه برسانند.

از طرف دیگر اگر بتوانید در آزمون پایانی نمره لازم را کسب کنید آموزشگاه به شما مدرکی اعطا می کند که تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای صادر شده است و یک مدرک بین المللی محسوب می شود.

یعنی شما می توانید این مدرک را ترجمه کنید و در کشورهایی که عضو سازمان جهانی کار هستند مشغول به کار شوید. بعد از دریافت مدرک باید برای دریافت مجوز اقدام کنید و پس از دریافت مجوز می توانید مغازه دلخواه خود را انتخاب کرده و شروع به کار در بازار این شغل کنید.

ثبت نام دوره های آموزشی در تبریز

آینده شغل تعمیرات موبایل

چطور می توانیم آینده یک شفل را بررسی کنیم؟ کافی است نگاهی به وضعیت بازار گوشی موبایل در سال های اخیر بیندازیم. بازار خرید و فروش گوشی هوشمند در سال های اخیر به شکل تصاعدی رو به رشد است و امروزه به جایی رسیده ایم که همه افراد حداقل یک گوشی موبایل را دارند.

طبیعی است که هر چه تعداد گوشی هوشمند در دست افراد بیشتر باشد، تقاضا برای تعمیرات هم بیشتر است. همانطور که گفتیم کاربرد های گسترده گوشی های هوشمند باعث شده این گوشی ها جای بسیاری از ابزارها و وسایل دیگر را بگیرند(کسب درآمد از تعمیرات موبایل).

امروزه گوشی موبایل دیگر صرفا وسیله ای برای تماس گرفتن با دیگران نیست. این روز ها شما برای استفاده از انواع نرم افزارها، استفاده از پیامرسان ها، و استفاده از شبکه های اجتماعی باید گوشی هوشمند داشته باشید. همچنین یکی دیگر از شغل های پر درآمد تعمیرات برد های الکترونیک می باشد.(شرکت در دوره تعمیرات برد در تبریز)

بنابراین می توانیم با قدرت پیش بینی کنیم که گوشی های هوشمند در آینده نه تنها جایی نمی روند بلکه روز به روز پیشرفته تر و کاربردی تر هم می شوند.بنابراین در پاسخ به این سوال که «آینده شغل تعمیرات موبایل چطور است؟» می توان گفت که ما همیشه به تعمیرکار موبایل نیاز داریم و این نیاز هر سال بیشتر می شود.

بازار تعمیرات موبایل بازاری است که به این راحتی ها اشباع نمی شود. اگر دقت کرده باشید حتما در شهر خودتان شاهد این بوده اید که چندین مغازه تعمیرات موبایل در یک خیابان همزمان در حال کسب درآمد هستند و مشتری های خودشان را دارند. چرا که تقاضا برای تعمیرات موبایل در همه شهر ها زیاد است

کسب درآمد از تعمیرات موبایل

درآمد تعمیرات موبایل

به دلیل  تقاضای بالا برای خدمات تعمیرات موبایل، این شغل عموما درآمد بالایی دارد. اما مانند هر شغل فنی دیگری، درآمد تعمیرکار موبایل هم به میزان دانش، مهارت و تجربه اوست. از سوی دیگر محلی که فرد در آنجا کار می‌کند، رضایت مشتریان، تنوع خدماتی که ارائه می‌دهد، تبلیغات و حضور آنلاین در شبکه‌های مجازی، به شناخته شدن فرد و خدمات او و بالطبع بالا رفتن میزان مشتریان منجر می‌شود.

بدیهی است که با اطمینان نمی‌توان در مورد میزان درآمد تعمیرکار موبایل نظر داد، اما بر اساس آمار همشهری آنلاین در دی ماه ۱۴۰۰، متوسط درآمد این افراد در بازه ۷ تا ۱۵ میلیون تومان است. البته این عدد باتوجه‌به شهر، مکان، مغازه یا کارگاه و عواملی که در بالا اشاره شد، می‌تواند کمتر یا بسیار بیشتر از این بازه باشد.

درباره این مطلب نظر دهید !