041-4164 ircas.ir@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تبریز-خ آزادی-بعد روگذر ابوریحان

3 تا از آموزشگاه های خوب فن بیان در تبریز

در روزگار ما، که عصر ارتباطات نام دارد هر انسان مترقی، پیشرو و مدرن امروزی که به دنبال رسیدن به اهداف بلند خود می باشد در حقیقت هر چه دارد از ایجاد ارتباط مؤثر است و هر آنچه ندارد از عدم ارتباط مؤثر می باشد(3 تا از آموزشگاه های خوب فن بیان در تبریز).

در حوزه ی ارتباطات کلامی و حتی غیر کلامی نقائص و نقاط ضعف فراوانی وجود دارد که اگر نتوان این مشکلات را در برقراری ارتباط مرتفع نمود قطعاَ مسائل فراوانی در رسیدن به خواسته های ذهنی و قلبی ایجاد می گردد.در حوزه ارتباطات کلامی دسته ها و انواع گوناگونی امروزه وجود دارد که از آن جمله می توان به مذاکرات، مناظرات، مباحثات، گفتگوها و حتی سخنرانی اشاره کرد که هر کدام متناسب با خواستگاه عالی خود سعی در برقراری رابطه مؤثر انسانی نموده و در واقع همگی به دنبال «فهمیده شدن»» می باشند.

هر انسانی باید بداند که امروز باید مسلح و مجهز به فنون ارتباطات کلامی و غیرکلامی باشد تا در عرصه های مختلف زندگی به آنچه باید نایل شود. مهمترین مشکل ارتباطات انسانی انتقال مفهوم و منظور از طریق کلام است(3 تا از آموزشگاه های خوب فن بیان در تبریز).

3 تا از آموزشگاه های خوب فن بیان در تبریز

8 نکته ای که حتما باید یاد بگیرید

اعتماد به نفس بالایی داشته باشید: هنگام صحبت کردن درباره هرچیزی اگر با اطمینان از آن صحبت کنید، تأثیر بیشتری بر شنونده می گذارد. اگر تمام اصول سخنرانی را رعایت کنید اما اعتماد به نفس کافی چاشنی صحبت خود نکنید نفوذ کافی را بر شنوندگان نخواهید داشت و احتمالا کسی به حرف های شما توجه نخواهد کرد.

به آنچه می گویید اعتقاد داشته باشید: وقتی با اشتیاق و باور صحبت می کنید می توانید کلام خود تأثیرگذار تر کنید. مردم تفاوت گفتار شما وقتی درباره آنچه با آن اعتقاد دارید و آنچه که فقط بازگو می کنید را می فهمند. بنابراین این تفاوت حساس و لطیف می توان در عمق نفوذ کلام شما ثأثیر بگذارد.

شمرده و واضح صحبت کنید: در بیان جملات هیچ عجله ای نداشته باشید. سعی کنید سخن خود را با سرعتی بیان کنید که نه غیر قابل فهم و نه حوصله سر بر باشد. یکی از مهم‌ترین راه های تقویت فن بیان، شمرده و آرام صحبت کردن است. زیرا می‌توانید کلمات و حروف را به‌طور کامل بیان کنید تا مخاطب به خوبی منظور شما را متوجه شود(3 تا از آموزشگاه های خوب فن بیان در تبریز).

ارتباط چشمی را با مخاطبان خود حفظ کنید: اگر هنگام صحبت با فردی یا افرادی ارتباط چشمی خود را با آن ها حفظ کنید آن ها می توانند اعتماد به نفس را در چشمانتان ببیند و به حرف های شما توجه کنند. توجه داشته باشید که هنگام سخرانی در جمع به چشم های تنها یک فرد خیره نشوید زیرا این کار او را معذب می کند بهتر است چشمانتان را بین جمعیت به گردش در آورید. سعی کنید چهره هایی را که احساس بهتری به شما می دهند در بین جمع پیدا کنید و بیشتر روی برقراری ارتباط چشمی با آن‌ها تمرکز کنید.

به وضعیت ایستادن یا نشستنان توجه کنید: صاف ایستادن و یا نشستن باعث می شود نفس کشیدن شما بهتر شده درنتیجه صدای شما رسا تر و قدرت نفوذ بیشتری داشته باشد(3 تا از آموزشگاه های خوب فن بیان در تبریز).

تمرین کنید: برای به دست آوردن هر مهارتی به تمرین نیاز است. برای به بهبود مهارت های فن بیان و داشتن سخنرانی مفید و عالی نیز به تمرین روزانه نیاز است. تمرین باعث از بین بردن نواقص می شود و تمام صدا پیشگان و هنرمندان برای بیان درست کلمات و رفع نواقص گفتار خود سالیان طولانی تمرین کرده اند.

زبان بدن و تأثر آن در فن بیان: نخوه حرکت دست ها و طرز ایستادن شما همچنین حالت چهره هنگام صحبت کردن می تواند در نفوذ کلام و فن بیان تأثیر به سزایی بگذارد. زبان بدن باعث می شود توجه دیداری شنوندگان نیز به شما جلب شود و بیشتر بر روی سخنرانی شما متمرکز شوند درنیجه قدرت نفوذ شما بالا می رود. برای یادگیری اصول استفاده درست از زبان بدن لازم است قبل سخنرانی یا به صورت روزانه تمرین کنید.

3 تا از آموزشگاه های خوب فن بیان در تبریز

مخاطبین دوره فن بیان

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

 • افرادی که ترس و خجالت زیادی هنگام صحبت کردن دارند.
 • افرادی که در جمع‌های گوناگون راحت نمی‌توانند صحبت کنند.
 • افرادی که برای تقویت فن بیان خود مدت‌ها تمرین کرده‌اند اما به نتیجه مطلوبی نرسیده‌اند.
 • افرادی که به دلیل سکوت نمی‌توانند حق خود را بگیرند.
 • افرادی که همیشه نگران این هستند که هنگام شروع صحبت خراب کاری کنند.
 • افرادی که بدلیل ضعف فن بیان نمی‌توانند مشتری‌های خود را قانع کنند.
 • افرادی که با کلام خود نمی‌توانند در محاسبه‌های شغلی به نتیجه مطلوبی برسند.
 • افرادی که در جلسات از کاریزمای مطلوبی برخوردار نیستند.
 • افرادی که در اتباطات مختلف نمی‌توانند منظور خود را به درستی منتقل کنند.
 • افرادی که در مهمانی‌ها و دورهمی‌ها به دلیل سکوت زیادی شخصیت جذابی به‌نظر نمی‌رسند.
 • افرادی که در حوزه‌های اجتماعی آن‌ها را جدی نمی‌گیرند.

3 آموزشگاه فن بیان در تبریز

1-آموزش دوره فن بیان در آموزشگاه آپادانا

بدون شک بهترین و حرفه ای ترین آموزشگاهی ست که کلاس های آموزش فن بیان در تبریز سخنوری ، سخنرانی، اعتمادبنفس و موارد مشابه را برگزار می کند. این موسسه با تکیه بر آموزش تکنیک ها و مهارت های فوق العاده و لازم جهت رفع و تقویت مباحثی چون نداشتن اعتمادبنفس، ترس از سخنرانی، ترک لُکنت، اصول فروش ومذاکره، اصول جامع برقراری ارتباط صحیح و موثر با مخاطب، شناخت روش ها و تکنیک ها بهنگاهم سخنرانی و.. سعی دارد تا تمام این ایرادات را با سرفصل های منحصر به فرد و طراحی شده استاندارد مختص خود رفع نماید.

نه تنها کلاسهای حضوری، بلکه بصورت انلاین از همه جای ایران می توانید در کلاسهای سطح بالای این آموزشگاه شرکت کنید. مدیریت فوق العاده منظم و تجهیزات عالی، همراه با قیمت منطقی جزو ویژگیهای اصلی آن است. ضمن اینکه از پکیج این موسسه هم به عنوان مکمل می توانید بهره بگیرید(3 تا از آموزشگاه های خوب فن بیان در تبریز).

2-آموزش دوره فن بیان در آموزشگاه کاسپین

کلاس هنر سخنوری، کلاس مناظره و جدل، آموزش فن بیان در تبریز و سخنرانی ویژه سازمان ها، کلاس خصوصی فن بیان، کلاس آنلاین فن بیان، کلاس فن بیان و سخنوری حضوری از جمله دوره هایی هستند که موسسه سخنوران برگزار می کند. مشاوره رایگان و تعیین سطح توسط اساتید در ابتدای کار برای شما انجام می شود(3 تا از آموزشگاه های خوب فن بیان در تبریز).

از دیگر ویژگی های موسسه، برگزاری کلاس ها به دو صورت حضوری و آنلاین است. همچنین دوره های خصوصی نیز برگزار می کند. در پایان دوره از طرف موسسه به شما مدرک معتبر داده می شود(3 تا از آموزشگاه های خوب فن بیان در تبریز).

3- آموزش دوره فن بیان درآموزشگاه پارسیان

دوره آموزش فن بیان در تبریز. این دوره به صورت صد درصد عملی و کاربردی است و مهارت های سخنرانی، فن بیان و صحیح صحبت کردن را یادتان می دهند. از جمله تکنیک هایی که یاد می گیرید می توان به تکنیک های اعتماد به نفس، رفع خجالت و کم حرفی، داشتن صدایی رسا و گیرا، مدیریت ترس از سخنرانی، تقویت حافظه، الگوهای رفتاری و زبان بدن و .. اشاره کرد. همچنین جزوه دوره را رایگان به شما می دهند.

3 تا از آموزشگاه های خوب فن بیان در تبریز

درباره این مطلب نظر دهید !